Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +11 °C
Daļēji apmācies
Ceturtdiena, 21. oktobris
Severīns, Urzula

6. septembris

ZZS prasa veselības ministra Pavļuta demisiju(7)

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina parlamentu lemt par neuzticības izteikšanu veselības ministram Danielam Pavļutam (AP), aģentūru LETA informēja ZZS preses sekretāre Dace Kārkliņa.

LIZDA: Skolotājiem jāmaksā par iesaistīšanos skolēnu Covid-19 testēšanā

Valstij ir jāpiemaksā skolotājiem par iesaistīšanos skolēnu Covid-19 testēšanā, jo siekalu noņemšana laboratoriskajiem izmeklējumiem nav iekļauta skolotāju pienākumu un uzdevumu klāstā, attiecīgi ir vērtējama kā papildu darbs, uzskata Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA).

Nodibināta vēl viena kovidskeptiķu partija

Nepilnu gadu pirms Saeimas vēlēšanām ir nodibināta partija "Brīvai stiprai Latvijai" (BSL), aģentūru LETA informēja BSL valdes priekšsēdētājs Artūrs Bernis.

LRA aicina uz atvērtu dialogu, risinot mazākumtautību satura pieejamību(2)

Latvijas raidorganizāciju asociācija (LRA) pauž atbalstu Latvijas informatīvās telpas stiprināšanai krievvalodīgās auditorijas vidū, sadarbojoties gan ar komerciālajiem, gan sabiedriskajiem medijiem. LRA vairākkārtēji ir uzsvērusi nepieciešamību nodrošināt krievvalodīgo auditoriju ar uzticamu un aktuālu informāciju, kā arī sniegusi ieteikumus, kā veicināt informatīvās telpas stiprināšanu, iesaistot ne tikai sabiedriskos, bet arī komerciālos medijus.

Prokremliskā aktīvista Aleksejeva lietu turpinās skatīt oktobrī

Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesa oktobrī turpinās skatīt prokremliskā aktīvista Jurija Aleksejeva lietu, kurā viņš apsūdzēts par naida kurināšanu, neatļautu šaujamieroču munīcijas glabāšanu, kā arī par bērnu pornogrāfijas apriti, aģentūra LETA uzzināja tiesā.

Andrejsalā apskatāmas jaunās koncertzāles potenciālās novietnes skices(2)

Interesentu apskatei Andrejsalā izvietoti Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) maģistra studiju programmas atzinīgāk novērtētie studentu darbi. Kopā mācību programmas ietvaros tika izstrādāti 22 darbi, kas atspoguļoja priekšlikumus Nacionālās akustiskās koncertzāles novietnei Rīgā. Latvijas Arhitektu savienības izveidotā ekspertu grupa ir izvirzījusi trīs potenciālās koncertzāles novietnes, kur Andrejsala pēc arhitektu analīzes un iegūto punktu skaita ierindojās pirmajā vietā.

Mūrniece: Covid-19 laikā sievietes visā pasaulē pelnījušas pateicību par nerimstošajām rūpēm par savām ģimenēm(2)

Covid-19 pandēmijas laikā sievietes visā pasaulē ir pelnījušas pateicību par nerimstošajām rūpēm par savām ģimenēm un tuvajiem, šodien Vīnē uzrunājot klātesošos 13.Parlamentu spīkeru-sieviešu samita diskusijā, kas veltīta sieviešu ieguldījumam cīņā pret Covid-19 pandēmiju, pauda Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (NA).

Bijušais NBS komandieris: Baltkrievijas veidotā imigrācijas krīze patlaban neved pie tiešas draudu eskalācijas

Baltkrievijas veidotā imigrācijas krīze patlaban neved pie tiešas militāru draudu eskalācijas, turklāt šajā krīzē ir saskatāmi arī pozitīvi elementi, Latvijai turpinot ieviest visaptverošas valsts aizsardzības sistēmu, šādu viedokli pirmdien intervijā Latvijas Radio pauda bijušais Latvijas Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandieris Raimonds Graube.

Otrdiena būs saulaināka un siltāka

Otrdien Latvijā laiks kļūs saulaināks un pirmo reizi šomēnes gaisa temperatūra sasniegs +20 grādus, prognozē sinoptiķi.

Latvijas Banka līdz 5,4% palielinājusi šī gada IKP prognozi

Latvijas Banka līdz 5,4% palielinājusi šī gada iekšzemes kopprodukta (IKP) prognozi, uzsverot, ka Latvijas izaugsme ekonomikā patlaban ir strauja, izriet no Valsts prezidenta Egila Levita tikšanās ar Latvijas Bankas prezidentu Mārtiņu Kazāku.

LRA aicina uz atvērtu dialogu, risinot mazākumtautību satura pieejamību

Latvijas raidorganizāciju asociācija (turpmāk LRA) pauž atbalstu Latvijas informatīvās telpas stiprināšanai krievvalodīgās auditorijas vidū, sadarbojoties gan ar komerciālajiem, gan sabiedriskajiem medijiem. LRA vairākkārtēji ir uzsvērusi nepieciešamību nodrošināt krievvalodīgo auditoriju ar uzticamu un aktuālu informāciju, kā arī sniegusi ieteikumus, kā veicināt informatīvās telpas stiprināšanu, iesaistot ne tikai sabiedriskos, bet arī komerciālos medijus.

15. oktobrī atzīmēs Valsts valodas dienu

Lai īpaši godātu latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu Latvijā, svētku, atceres un atzīmējamo dienu kalendārā pēc Valsts prezidenta Egila Levita ierosinājuma 15. oktobrī šogad un turpmāk tiks svinēta Valsts valodas diena, informēja Latviešu valodas aģentūras projektu koordinatore Ieva Mūrniece.

VID: Algas nodokļu plaisa lēnām, bet stabili samazinās

Algas nodokļu plaisai ir tendence lēnām, taču neatlaidīgi samazināties jau kopš 2016.gada, liecina jaunākais VID veiktais algas nodokļu - valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu (VSAOI) un iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) - plaisas novērtējums par 2020.gadu.

Kalendārs

Septembris, 2021
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10