Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +16 °C
Daļēji apmācies
Trešdiena, 6. jūlijs
Anrijs, Arkādijs

8. janvāris

Par SAB direktoru virza līdzšinējo vietnieku Egilu Zviedru

Nacionālās drošības padome sestdien vienojusies par Satversmes aizsardzības biroja (SAB) direktoru virzīt Egilu Zviedru, kurš līdz šim bijis SAB direktora vietnieks, aģentūru LETA informēja Prezidenta kancelejā.

Šiciem sudrabs Siguldā, Bots/Plūme piektie

Latvijas kamaniņu braucēji Andris un Juris Šici sestdien Siguldas trasē izcīnīja otro vietu Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā, bet Mārtiņš Bots un Roberts Plūme ieņēma piekto vietu.

No principiem līdz sazvērestības teorijām © DIENA

Par antivakseriem iedēvētie vakcinēšanās pret Covid-19 pretinieki parasti tiek pozicionēti kā dažādu sazvērestības teoriju piekritēji un mazizglītoti ļautiņi, kuri pretnostata sevi sabiedrībai, atsakoties izpildīt pienākumu pret to un pakļaujot nāvējošam riskam ne tikai sevi, bet arī savus tuviniekus un visus apkārtējos. Tomēr pilnīgas kopainas par to, kādēļ cilvēki atsakās no vakcīnām, joprojām nav,

Paklāja pavēlnieks © DIENA

Trenējies pie Berlīnes olimpieša Krišjāņa Kundziņa, pats izaudzinājis divus olimpisko spēļu dalībniekus, bet galvenais - daudzus labus cilvēkus. Rubriku Vēstures stunda sākam ar iepazīšanos ar leģendāro cīņas sporta treneri Visvaldi Freidenfeldu, kurš 8. janvārī saņems balvu par mūža ieguldījumu Latvijas sportā.

Par pēdējām ceļazīmēm © DIENA

8. un 9. janvārī Siguldā notiks 7. Pasaules kausa posms kamaniņu sportā, noslēdzot Pekinas olimpisko spēļu atlasi. Ļoti nozīmīga cīņa gaidāma Mārtiņa Bota un Roberta Plūmes divnieku ekipāžai, kas braukšanu uz četrgades nozīmīgākajām sacensībām vēl nav garantējusi. Par gaidāmajām sacensībām stāsta Organizācijas komitejas prezidents Atis Strenga.

Gads sportisks no abiem galiem © DIENA

Ziemas olimpiskās spēles Pekinā risināsies jau februārī, savukārt nepilnu mēnesi ilgā Pasaules kausa futbolā atrisinājums ieplānots decembra nogalē.

Kalendārs

Janvāris, 2022
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6