Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +16 °C
Daļēji apmācies
Trešdiena, 6. jūlijs
Anrijs, Arkādijs

23. janvāris

Latvijas kamaniņu sportisti triumfē EČ stafetes sacensībās

Latvijas kamaniņu braucēji Elīna Ieva Vītola, Kristers Aparjods un Mārtiņš Bots/Roberts Plūme svētdien Sanktmoricas trasē Šveicē izcīnīja zelta medaļu Pasaules kausa sezonas pēdējā posmā, kas vienlaikus bija Eiropas čempionāts.

Karaliskie likumpārkāpēji © DIENA

Lielbritānijas karalienes Elizabetes II dēla Endrū izstumšana no britu karaliskās ģimenes, cenšoties mazināt ar princi saistītā seksa skandāla sekas, liek atcerēties, ka arī karaliskas izcelsmes personas ne tuvu nav bezgrēcīgas. Tās bijušas iesaistītas arī atklāti kriminālos nodarījumos, visbiežāk gan saņemot par tiem gluži simboliskus sodus.

Pēdējais no Japānas armijas Guamā © DIENA

Pirms 50 gadiem divi Guamas salas iedzīvotāji sagūstīja Japānas armijas kaprāli Soiči Jokoi, kurš kopš Otrā pasaules kara laikiem bija slēpies džungļos, cenšoties vien izdzīvot un par cīņas turpināšanu pat nedomājot.

Ziema turpinās © DIENA

Gatavojam ebreju virtuves ūdenskliņģerus, kartupeļu sacepumu un banānu kēksu našķim.

Silti dzeltenā kurkuma © DIENA

Pagājušajā nedēļā pabijām Marokā, tagad laižam atkal atpakaļ pāri Vidusjūrai uz Turciju, kuras daudzveidīgajā virtuvē esmu smēlies ne vienu vien labu recepti. Šoreiz divi omulīgi un, protams, garšvielām bagāti ēdieni, abi ar kurkumas dalību, kas piešķir jauku, dzeltenu nokrāsu un, kā zināms, ir arī laba garšviela gremošanas procesiem un veselībai kopumā. Zupa un krāsnī gatavots sautējums, un vienojošais abās receptēs ir ne tikai kurkuma, bet arī vistas gaļa.

Vienmēr jāpiesprādzējas © DIENA

Jau vairākus gadus basketbolu spēlēju Valkā, un tas liek, kā minimums, reizi pāris nedēļās ar autobusu doties uz Rīgu. To darīju arī šī gada 1. decembrī, kad autobuss iekļuva smagā ceļu satiksmes negadījumā. No traumām mani paglāba piesprādzēšanās, ko jau no bērnības uztveru kā pilnīgi pašsaprotamu darbību.

Kalendārs

Janvāris, 2022
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6