Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +16 °C
Daļēji apmācies
Trešdiena, 6. jūlijs
Anrijs, Arkādijs

7. janvāris

Augstākā saslimstība ar Covid-19 - Pierīgā

Saslimstības līmenis ar Covid-19 pašlaik visaugstākais ir četros Pierīgas novados - Mārupē, Ķekavā, Ropažos un Ādažos, kur tas pārsniedz 1000 gadījumus uz 100 000 iedzīvotājiem, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

Avoti: Nazarbajevs pametis Kazahstānu

Kazahstānas eksprezidents Nursultans Nazarbajevs un viņa meitas ar ģimenēm pametuši Kazahstānu, vēsta medijs "Orda.kz", atsaucoties uz saviem avotiem.

Covid-19 pārslimojušajiem, kuri saņēmuši divas vakcīnu devas, sertifikāta termiņš pagaidām nebūs ierobežots

Iedzīvotājiem, kuri būs saņēmuši divas vakcīnas pret Covid-19 devas, bet pēc vai pirms tam ar šo slimību saslimuši un tas būs laboratoriski apstiprināts, vakcinācijas sertifikātiem Latvijā pakalpojumu saņemšanai derīguma termiņš netiks piemērots, piektdien žurnālistiem norādīja Nacionālā veselības dienesta vadošā eksperte veselības aprūpes jautājumos Līga Gaigala.

Ceturtdien slimnīcās ievietoti 57 Covid-19 pacienti

Ceturtdien Latvijas slimnīcās ievietoti 57 Covid-19 pacienti, savukārt izrakstīti 52 sasirgušie, kopējam pacientu skaitam sasniedzot 562, liecina Nacionālā veselības dienesta informācija.

Ceļotājgribētājus mudina saņemt balstvakcīnu līdz februāra sākumam

Ceļotājgribētājiem, kuri Covid-19 vakcīnu saņēmuši pirms ilgāka laika, būtu svarīgi revakcināciju veikt līdz 1.februārim, kad visā Eiropas Savienībā ceļošanai būs derīgi sertifikāti, ka nav senāki par deviņiem mēnešiem, piektdien žurnālistiem uzsvēra veselības ministra padomnieks rīcībpolitikas jautājumos Kaspars Bērziņš.

Latvijā mirstība ar diagnosticētu Covid-19 pārsniedz vidējo rādītāju ES

Latvijā aizvadītās nedēļas laikā ir turpinājusi samazināties mirstība ar diagnosticētu Covid-19, tomēr tā joprojām nedaudz pārsniedz vidējo mirstības rādītāju Eiropas Savienībā (ES) un Eiropas Ekonomikas zonā (EEZ), liecina Eiropas Slimību kontroles un profilakses centra (ECDC) apkopotie dati.

Četri no pieciem Latvijas kamaniņniekiem uz pjedestāla Nāciju kausā Siguldā

Latvijas kamaniņu braucēji Artūrs Dārznieks un Riks Kristens Rozītis piektdien Siguldā izcīnīja pirmās divas vietas Nāciju kausā, kamēr Elīna Ieva Vītola bija pirmā, Sigita Bērziņa - trešā un Ulla Zirne - astotā, mājiniekiem kvalificējoties Pasaules kausa septītā posma pamatsacensībām.

Lietuvā ar koronavīrusu inficējušies vēl 3415 cilvēki; Igaunijā - 1730

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 3415 cilvēkiem un reģistrēti četri Covid-19 izraisīti nāves gadījumi, piektdien paziņojis Statistikas departaments. Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu atklāta vēl 1730 cilvēkiem, kā arī reģistrēti seši Covid-19 izraisīti nāves gadījumi, piektdien paziņojis Veselības departaments.

Būtiska ir arī nama apkārtne © DIENA

Attālinātais darbs ir izplatījies ļoti plaši. Covid-19 pandēmijai sākoties, to ieviesa pat tie uzņēmumi un iestādes, kas iepriekš bija kategoriski pret darbinieku strādāšanu no mājām. Ir secināts, ka vairākums Eiropas strādājošo arī pēc pandēmijas vēlas strādāt attālināti vismaz daļu darba laika. Latvijā vēlmi arī turpmāk ilgtermiņā strādāt attālināti, pauduši vairāk nekā 60% darbinieku. Pētījumi arī rāda, ka attālinātais darbs spēj nodrošināt labāku darba un privātās dzīves līdzsvaru, lielāku efektivitāti un labāku garīgo veselību, bet to nevar sasniegt bez būtiska priekšnoteikuma – piemērotas vides.

Fīniksas Suns pārņem līderpozīciju NBA

Fīniksas Suns ceturtdien izcīnīja uzvaru Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēlē un kļuva par līgas līdervienību.

Atpakaļ jūtīgumā © DIENA

Ja man ir iespēja kaut ko novēlēt jaunajā gadā, tā ir drosme atrast laiku pusdienām ar izslēgtu datoru un bez telefona

Grupa Very Cool People savu jauno albumu prezentēs arī Viļņā

Ar koncertu 20. janvārī Viļņas klubā Tamsta savu jauno albumu 50 Years of Influence + 30 Years of Cool Equals 13 Years of Music Hooliganism prezentēs grupa Very Cool People. Koncertā paredzēts izpildīt ne tikai jaunākā albuma skaņdarbus, bet arī jaunas kompozīcijas un īpašus jau zināmu skaņdarbu aranžējumus kopā ar jauno talantīgo dziedātāju Paulu Saiju

Ko slēpj Baltijas jūras dzīles?

Baltijas jūra ir viena no noslogotākajām jūrām pasaulē. Tā jau vēsturiski bijusi ļoti nozīmīgs transporta punkts – kopš akmens laikmeta jūras ceļus izmanto gan kravu nogādāšanai, gan zvejošanai, gan arī ceļošanai. Tieši tāpēc tā glabā daudzus vēl neatklātus noslēpumus.

Nost ar influenceriem! Esiet sveicināti, digitālā satura autori!

Ja kāds cer, ka influenceru jeb digitālā satura autoru ēra tuvojas izskaņai, tad lai šis kāds ievelk īpaši dziļu elpu, jo 2022. gads solās būt vēl spraigāks. Pieprasījums pēc influenceru mārketinga pakalpojumiem pieaug ar katru gadu, taču salīdzinājumā ar citiem tieši pērnajā gadā bija vērojama vislielākā izaugsme, ko rāda arī skaitļi. Influencer Marketing Benchmark Report jaunākie dati vēsta, ka 2021. gadā influenceru mārketinga kopējā vērtība, salīdzinot ar 2020. gadu, provizoriski palielinājusies par 4,1 miljardu, kopumā sasniedzot 13,8 miljardus ASV dolāru.

Uzvara kopvērtējumā ir iespējama © DIENA

Olimpiskās spēles būs sezonas galvenās sacensības, taču vēsturē paliks arī ieraksti par sasniegtajiem rezultātiem Pasaules kausā (PK) un Eiropas čempionātā (EČ). Piektdien Vācijas trasē Vinterbergā norisināsies PK sezonas priekšpēdējā posma sacensības skeletonā

Baidāmies mēs visi. Tapusi režisora Henrija Arāja debijas izrāde Valmieras teātrī Mans tēvs – Pīters Pens

7. janvārī, pēc ilgākas pauzes, kas pavadīta viesizrādēs visā Latvijā, atsāksies izrādes Valmieras teātra telpās – Apaļajā zālē. Pirmā savu satikšanos ar skatītājiem piedzīvos jaunā režisora Henrija Arāja debija uz Valmieras teātra skatuves – pieaugšanas drāma Mans tēvs – Pīters Pens, kuras autore ir krievu izcelsmes autore Kērena Klimovska

Kalendārs

Janvāris, 2022
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6