Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +18 °C
Skaidrs
Trešdiena, 29. maijs
Raivis, Raivo, Maksis, Maksims

15. aprīlis, 2023

Girgensons arī nepievienosies Latvijas izlasei šajā pavasarī

Latvijas hokejists Zemgus Girgensons šajā pavasarī nevarēs palīdzēt Latvijas vīriešu hokeja izlasei Rīgā gaidāmajā pasaules čempionātā, aģentūrai LETA apstiprināja Latvijas izlases ģenerālmenedžeris Rūdolfs Kalvītis.

Merzļikins šajā pavasarī nepalīdzēs Latvijas izlasei

Vārtsargs Elvis Merzļikins šajā pavasarī nevarēs palīdzēt Latvijas vīriešu hokeja izlasei Rīgā gaidāmajā pasaules čempionātā, portālam "tvnet.lv" apstiprināja valstsvienības ģenerālmenedžeris Rūdolfs Kalvītis.

Pikniku prieks © DIENA

Turpinām garšīgo mēnesi. Siltais laiks Lieldienās un vēl pēc tam visiem darījis priecīgāku skatu uz dzīvi, un turklāt – ar to ir klāt arī pikniku sezona! Pikniks ir viena jauka padarīšana, tāpēc šī noteikti nebūs pēdējā reize, kad piedāvājam kaut ko garšīgu apēšanai pie dabas.

Skotu viskija takas © DIENA

Katrai skotu viskija destilētavai ir savs stils – gan dzēriena garšas, gan destilācijas katlu formas, gan pašas destilētavas arhitektūras ziņā. Tas viss ļoti daudz pasaka par iesala viskija iezīmēm

Dubaijas kontrasti © DIENA

Nākotnes izaicinājums vai tomēr pareģojums, izklaides lielveikalā, grandiozas ilūzijas, bezgalīgs spožums un blakus posts. Tas viss atrodams Dubaijas karstumā, kur līdzās, šķiet, sadzīvo vairākas realitātes vienlaicīgi.

Pretuzbrukuma priekšvakarā © DIENA

Neilgi pirms Ukrainas ilgstoši plānotā pretuzbrukuma Krievijas okupācijas spēkiem rietumvalstu vadošo plašsaziņas līdzekļu autori brīdina, ka visus iecerētos mērķus tā gaitā varētu arī nesasniegt. Kādi ir šādu publikāciju parādīšanās iemesli, un vai skepse šajā gadījumā ir pamatota?
Reklāmraksts

Skaists un veselīgs smaids

Skaists un veselīgs smaids ir svarīgs gan estētiski, gan vispārējās veselības ziņā. Zobārsti var palīdzēt saglabāt smaidu veselīgu un skaistu, bet jums jānodrošina regulāra zobu tīrīšana un profilakse. Regulāra un pareiza mutes higiēna var novērst zobu slimības, piemēram, kariesu un gingivītu, kas var radīt sāpes un diskomfortu. Tāpat zobārsti var palīdzēt uzlabot smaida izskatu, izmantojot, piemēram, balināšanu, kapes vai zobu implantus.
Reklāmraksts

Kādas priekšzināšanas noder, ja vēlies kļūt par programmētāju

Ja vēlaties kļūt par programmētāju, jums ir jāiegūst pamata priekšzināšanas par datorzinātni un programmēšanu. Vai esat topošais programmētājs vai varbūt vienkārši vēlaties uzzināt vairāk par programmēšanas jomu? Tehnoloģijas ir kļuvušas par mūsu ikdienas dzīves neatņemamu sastāvdaļu un ir nepieciešami programmētāji, lai tās turpinātu virzīties uz priekšu. Iespējas ir ļoti dažādas: topošais programmētājs var izveidot vai atsvaidzināt pasauli mainošu viedtālruņa lietotni, radīt jaunas spēles vai veidu, kā miljoniem cilvēku visā pasaulē mijiedarbojas un sazinās tiešsaistē.

Bildes būvēšana © DIENA

Filmas Viss būs labi režisors Staņislavs Tokalovs (36) par to, vai tiešām viss būs labi, par konteksta nepieciešamību, attiecībām ar 9. maiju un par to, kuras paaudzes cilvēkus vajag pētīt vispirms.

Kalendārs

Aprīlis, 2023
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6 7