Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +16 °C
Skaidrs
Sestdiena, 25. maijs
Junora, Anšlavs

11. aprīlis, 2023

Politologs: Pīlēna trumpis ir Levita reitinga vājums

Uzņēmēja, Apvienotā saraksta dibinātāja Ulda Pīlēna trumpis, lai kļūtu par Valsts prezidentu, ir pašreizējā prezidenta Egila Levita reitingu vājums, uzskata politologs un sabiedrisko attiecību speciālists Filips Rajevskis.

M/Darbnīcā uzstāsies Zbigņevs Hojnackis un Kārlis Auziņš

Koncerttelpā M/Darbnīca 14. aprīlī plkst. 21.00 notiks biedrības Skaņu mežs un mūzikas platformas SHAPE+ rīkots brīvās improvizācijas koncerts - latviešu saksofonists un komponists Kārlis Auziņš pirmo reizi saspēlēsies ar poļu akordeona un elektronikas improvizētāju Zbigņevu Hojnacki (Zbigniew Chojnacki).
Reklāmraksts

Schüco informē!

Kā kādreizējais, cita starpā, arī augstas kvalitātes saules moduļu ražotājs, mēs sava aktīvās un pasīvās produktu uzraudzības pienākuma ietvaros diemžēl nesen noskaidrojām, ka atsevišķus mūsu uzņēmuma saules moduļus var ietekmēt kāds defekts. Tā kā produktu drošības garants ir mūsu rūpju galvenā prioritāte, mēs vienmēr veicam visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu, ka, lietojot mūsu ražotos produktus, netiek nodarīts kaitējums ne pircējam, ne neiesaistītai trešajai pusei.

Rīgas projektu koris pirmatskaņos sešu latviešu komponistu jaundarbus

Rīgas projektu kora jaunā koncertprogramma Augstā dziesma piedāvās klausītājiem iepazīties ar sešu komponistu jaundarbiem, kas mīsies ar fragmentiem no Palestrinas motešu cikla Canticum Canticorum. Koncerti notiks 14. aprīlī plkst. 20.00 Siguldas koncertzālē Baltais flīģelis un 15. aprīlī plkst. 19.00 Rīgas Vecajā Sv. Ģertrūdes baznīcā.

Sākas festivāla 2Annas Industrijas dienas

No 11. līdz 13. aprīlim norisināsies Rīgas Starptautiskā īsfilmu festivāla 2Annas Industrijas dienu programma 2Annas Forums: Animācijas DNS, kurā tiks pievērsta uzmanība visķermeniskākajam filmu žanram – animācijai.

Policija: Aizvadītās brīvdienas bija visai saspringtas

Aizvadītās brīvdienas bijušas visai saspringtas, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā Rīta panorāma teica Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieka vietnieks Arturs Smilga.

Porziņģis: Starpsezonā jāstrādā pie fiziskā spēka

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis pēc sezonas noslēguma Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) norāda, ka viena no lietām pie kā viņš strādās starpsezonā būs fiziskais spēks.

Daugavpilī atcelts izsludinātais oranžais brīdinājums

Šodien plkst.8 Daugavas ūdens līmenis Daugavpilī bija 7,46 metri virs stacijas nulles atzīmes, līdz ar to tiek atcelts 6.aprīlī izsludinātais oranžais brīdinājums par potenciālajiem plūdiem, uzzināts Daugavpils pilsētas pašvaldībā.
Reklāmraksts

Elektroauto uzlādes stacijas uzņēmumā – klientu un darbinieku ērtībām

Elektroauto skaits uz Latvijas ceļiem pieaug ar katru dienu, tādēļ tikai pašsaprotami, ka līdz ar šiem transportlīdzekļiem jāaug arī infrastruktūrai. Svarīgi domāt par ērtu uzlādes tīklu ne tikai lielākajās pilsētās, bet visā valstī. Ikvienam uzņēmumam šeit ir iespēja spēlēt nozīmīgu lomu, domājot gan par klientu, gan darbinieku ērtībām, kā arī videi draudzīgo risinājumu paplašināšanu, uzstādot elektroauto uzlādes staciju arī sava uzņēmuma teritorijā.

Kalendārs

Aprīlis, 2023
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6 7