Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +16 °C
Skaidrs
Sestdiena, 25. maijs
Junora, Anšlavs

4. aprīlis, 2023

Valdība atbalsta dabasgāzes universālā pakalpojuma nosacījumus mājsaimniecībām

Ministru kabinets (MK) otrdien atbalstīja Klimata un enerģētikas ministrijas (KEM) izstrādātos grozījumus Dabasgāzes tirdzniecības un lietošanas noteikumos, kas paredz universālā pakalpojuma nosacījumus, kā arī pēdējās garantētās piegādes noteikumus pēc pilnīgas dabasgāzes tirgus atvēšanas šogad 1.maijā.

Mesi sezonas beigās, visticamāk, pametīs PSG

Argentīniešu futbolists Lionels Mesi sezonas beigās drīzāk pametīs Parīzes Saint-Germain (PSG), nekā parakstīs jaunu līgumu, otrdien vēstīja ziņu aģentūra AFP.

Valdība pārdala 10 miljonus eiro Ukrainas atbalstam

Valdība otrdien atbalstīja 10 miljonu eiro pārdali no gadskārtējā valsts budžeta izpildes procesā pārdalāmā finansējuma uz iemaksām starptautiskās organizācijās Ukrainas atbalstam.

Somija kļuvusi par 31.NATO dalībvalsti

Somija otrdien oficiāli kļuvusi par 31.NATO dalībvalsti, noslēdzot iestāšanās procesu ar nepieciešamo dokumentu deponēšanu.

VIDEO, FOTO: Samanta Tīna izdod Lielbritānijā sarakstītu dziesmu Atdevu visu Tev

Otrdien, 4. aprīlī, jaunu dziesmu Atdevu visu Tev no topošā albuma un tās videoklipu klausītāju vērtējumam nodod dziedātāja Samanta Tīna, aicinot ikvienu ieklausīties sevī, nebaidīties uzdrīkstēties un prast izkāpt no savas tik ierastās komforta zonas, aiz kuras robežām paveras jauns sevis apzināšanās dzīves posms.

Ar futbolu un mūziku aicina atbalstīt Ukrainas iedzīvotājus © DIENA

Spēlējot futbolu un klausoties mūziku atbalstīt ukraiņus cīņā pret okupantu iebrukumu viņu valstī aicina futbola un izklaides halles Playoff Arena vadītāji, kuri tuvākajos mēnešos īstenos vairākus labdarības projektus, lai palīdzētu vākt ziedojumus tūlītējas humanitārās palīdzības nodrošināšanai Ukrainas iedzīvotājiem.

Rīgu plāno iekļaut vairākos luksusa klases pasaules kruīza maršrutos

Pasaules kruīza tūrisma industrija turpina atgūšanos pēc gandrīz divu gadu pandēmijas izraisītās dīkstāves, un tiek sagaidīts, ka šogad kruīza kuģu pasažieru skaits pasaulē pārsniegs 30 miljonus, līdz 2028. gadam pasaules kruīzu kuģu floti papildinot ar vēl 66 jauniem kruīza kuģiem.

ISW: Krievi ieņēmuši Bahmutas administrācijas ēku

Kara studiju institūts (ISW) savā kārtējā ziņojumā par situāciju Ukrainas frontēs apstiprinājis Krievijas avotu apgalvojumus, ka Krievijas algotņu grupējuma Vagner karotājiem naktī uz svētdienu izdevies ieņemt Bahmutas administrācijas ēku.

Liepājas Lielajā dzintarā atskaņos Jura Karlsona trio Zīmes

Liepājas koncertzāles Lielais dzintars kamerzālē 30. aprīlī plkst. 16 varēs baudīt koncertprogrammu Zīmes, kurā satiksies latviešu un franču kamermūzika, uzsvaru liekot uz latviešu komponistiem – Karlsonu, Garūtu un Menci.

Par NCAA čempioniem basketbolā kļūst Konektikutas Huskies

Par Nacionālās koledžu sporta asociācijas (NCAA) čempioniem basketbolā vīriešiem pirmajā divīzijā pirmdien kļuva Konektikutas universitātes Huskies komanda, kas finālā ar 76:59 pārspēja Sandjego Aztecs vienību.

FOTO: Uzsākta Daugavas stadiona vieglatlētikas manēžas būve

Otrdien, 4. aprīlī, iemūrējot ēkas pamatos kapsulu ar vēstījumu nākamajām paaudzēm, Rīgā tiek uzsākta Daugavas stadiona vieglatlētikas manēžas būvniecība - ļoti gaidīts projekts, kas nodrošinās pašus modernākos treniņu un sacensību apstākļus gan profesionāliem sportistiem, gan ļaus vispusīgi attīstīt arī bērnu un jauniešu, kā arī paralimpiskā sporta vajadzībās, informē Izglītības un zinātnes ministrija (IZM).

Veiksmi nes darbinieki © DIENA

Ikviena uzņēmuma tēls sākas ar rūpēm par darbiniekiem. Tieši darbinieki ir īstenie zīmola vēstneši, un svarīgi ir tas, vai viņi lepojas ar uzņēmumu, kurā strādā, vai ne.

Vītolu fonds svin divdesmit pirmo dzimšanas dienu

Otrdien, 4. aprīlī, aprit tieši 21 gads kopš dibināta nevalstiskā organizācija Vītolu fonds. Pirmo reizi stipendijas pasniegtas 2002. gada augustā, kad finansiālo palīdzību saņēma 75 jaunieši. Atbalstāmo skaits, laikam ejot, audzis no desmitiem līdz simtiem, šobrīd sasniedzot 850 stipendiātus ik gadu. Kopumā vairāk nekā 20 gadu laikā izskoloti 4683 jaunieši, stipendijās izmaksātai summai pārsniedzot 18 milj. eiro.

Festivāla Positivus programmu papildina Metro Boomin, Earthgang un Gustavo

Pasaulē lielāko hiphopa hitu producents, autors un dīdžejs Metro Boomin ar grandiozu šovu noslēgs Positivus festivāla pirmo dienu. Metro Boomin jaunākais albums Heroes & Villains ir pārbagāts ar šobrīd klausītākajām dziesmām pasaulē un ir viens no populārākajiem albumiem arī Baltijā.

Šovasar Vecpiebalgā norisināsies Imantdienas

Šovasar 1. jūlijā plkst. 20.00 Vecpiebalgā, Alauksta ezera krastā, pēc divu gadu pārtraukuma pie klausītājiem atgriezīsies jau par kultūrvēsturisku tradīciju izveidojušies mūzikas svētki Imantdienas, pulcējot daudzus pazīstamus Imanta Kalniņa mūzikas izpildītājus. 2026. gadā Imantdienas svinēs 50. gadskārtu.

Grupa Dagamba izdod albumu Bach Against the Machine

Šodien, 4. aprīlī, grupa Dagamba klausītāju vērtējumam nodod savu jaunāko albumu Bach Against the Machine, kas veidots kā simbioze starp mūzikas klasiķi, komponistu Johanu Sebastianu Bahu un amerikāņu rokgrupu Rage Against The Machine. Līdz ar albuma izdošanu, grupa klausītājiem piedāvā arī skaņdarba Legacy of Bach videostāstu.

VIDEO: Fāze un Volts satikušies – tiešraides balto stārķu ligzdā izveidojies pāris

Ar tiešraides kameru aprīkotajā balto stārķu ligzdā, kas uzvīta uz AS Sadales tīkls elektroapgādes balsta un kuras iemītnieki ikgadēji tiek dēvēti par Fāzi un Voltu, ir izveidojies stārķu pāris. 28. martā ligzdā bija apmeties viens no putniem, bet 31. marta vakarā tam pievienojusies otra puse. Ligzdā jau notikušas vairākas Fāzes un Volta pārošanās epizodes un drīzumā varētu būt sagaidāms perēšanas perioda sākums.
Reklāmraksts

Funkcionāli palešu ratiņi darba efektivitātes uzlabošanai

Daudzos uzņēmumos efektīva noliktavas darbība ir viens no galvenajiem biznesa norises aspektiem. Tādēļ ir vērts parūpēties par kvalitatīvu un uzticamu noliktavas aprīkojumu, kas darbiniekiem sniedz iespēju nodrošināt pēc iespējas efektīvāku noliktavas darbību

Kalendārs

Aprīlis, 2023
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6 7