Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +24 °C
Daļēji saulains
Trešdiena, 29. maijs
Raivis, Raivo, Maksis, Maksims

7. aprīlis

Vīrieši – lielāki "kaķu cilvēki" © DIENA

Rietumu sabiedrības kolektīvajā apziņā dzīvnieku mīlestība ir "sieviešu specialitāte". Mājdzīvniekus iemīļojušas gan jaunas skolnieces, gan rūdītas "kaķu tantes", par četrkājainajiem draugiem rūpējoties gluži kā par saviem bērniem.

Atgriešanās Ņujorkā: filmas un realitāte © DIENA

Ņujorkai ir vairākas sejas – no Brodvejas gandrīz maģiskajām izrādēm un smalkām tējas vietām līdz netīrībai un ielu dzīves realitātei. Taču, šķiet, tikai te iespējams doties garšu ceļojumā seriāliem pa pēdām un vietas atpazīt pēc to parādīšanās kino.

ABBA zvaigzne popmūzikas debesīs © DIENA

Pirms 50 gadiem Eirovīzijas dziesmu konkursā uzvarēja zviedru kvartets ABBA ar dziesmu Waterloo. Šis panākums bija lielisks tramplīns starptautiskas popularitātes iegūšanai, un zviedri iespēju neizniekoja, kļūstot par vienu no pasaules slavenākajām popgrupām pagājušā gadsimta septiņdesmito gadu otrajā pusē un astoņdesmito sākumā

Būt blakus un rūpēties © DIENA

Pavisam nejauši 2017. gadā Linda Penēze vietnē Facebook ieraudzīja kāda Bērnu slimnīcā esoša mazuļa mammas ierakstu ar lūgumu ziedot rotaļlietas un citu nepieciešamo bērnunama bērniņam no blakus palātas, kurš ārstniecības iestādē bija pavisam viens. Šī ziņa deva ierosmi iniciatīvai Lielas rūpes par mazajiem, kas nu jau vairāk nekā sešus gadus nodrošina auklīšu pakalpojumus mazuļiem, kuri dažādu iemeslu dēļ slimnīcā ārstējas vieni, bez pavadošā pieaugušā

Atgriezties elitē. Saruna ar pludmales volejbolistu Edgaru Toču © DIENA

Jaunam izaicinājumam gatavojas viens no Latvijas vadošajiem pludmales volejbolistiem Edgars Točs (35). Pēc Tokijas olimpiskā turnīra pusfināla sasniegšanas viņš šķīrās no pārinieka Mārtiņa Pļaviņa un ceļu atpakaļ sava sporta veida elitē vairākus gadus centās lauzt kopā ar vadošajiem junioriem. Īsi pirms olimpiskās sezonas sākuma Točs apvienojis spēkus ar Jāni Šmēdiņu un cerīgi raugās uz iespēju ielēkt jau aizejošajā Parīzes spēļu vilcienā. "Iespējas mums būs, un mēs tās izmantosim," pārliecināts par jaunās komandas spēku ir madonietis, kurš pludmales volejbolā nokļuva vien pēc divdesmit gadu vecuma sliekšņa pārkāpšanas.

Kalendārs

Aprīlis, 2024
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12