Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +23 °C
Daļēji saulains
Trešdiena, 29. maijs
Raivis, Raivo, Maksis, Maksims

14. aprīlis

RSU/MSĢ volejbolistes kļūst par Latvijas čempionēm

Rīgas Stradiņa Universitātes/Murjāņu Sporta ģimnāzijas (RSU/MSĢ) volejbolistes svētdien Rīgā Optibet Latvijas sieviešu volejbola čempionāta fināla izšķirošajā mačā svinēja uzvaru un izcīnīja zelta godalgas.

Par atmiņām jādomā © DIENA

Droši vien ikvienam ir pazīstama sajūta, ka daži piedzīvojumi spilgti iespiežas atmiņā uz visu mūžu, bet citi tās pašas dienas notikumi pagaist no prāta jau pēc dažām nedēļām vai mēnešiem. Iespējams, neirozinātnieki beidzot atminējuši mīklu, kādēļ tā.

Septiņas desmitgades ar orientēšanos © DIENA

Pirms 66 gadiem viņš piedalījās otrajās orientēšanās sporta sacensībās Latvijā un strauji kļuva no tām atkarīgs. Rodrigo Slaviņš šomēnes atzīmē savu 85. jubileju un 30 no šiem gadiem ieņēmis Latvijas Orientēšanās federācijas prezidenta amatu, būdams atbildīgs par procesu, kurā soli pa solim orientēšanās kļuva par vienu no populārākajām tautas sporta nodarbēm valstī.

Aicina glābt migrējošos krupjus © DIENA

Ar saistošu nosaukumu Misija – KRUPIS! Izglāb princi! jau trešo gadu Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) rīko kampaņu un aicina pieteikties brīvprātīgos, lai palīdzētu migrējošiem krupjiem šķērsot brauktuves un nokļūt iecerētajās nārsta vietās.

Latvijas čempionātā telpās nospiedošs SS Arkādija vieglatlētu pārākums

Sporta skolas Arkādija vieglatlēti ar nospiedošu pārsvaru dominējuši 2024. gada Latvijas čempionātos telpās visās vecuma grupās iegūto zelta medaļu ziņā, jo arkādieši ir izcīnījuši trīs reizes vairāk uzvaru nekā tuvākie konkurenti, informē SS Arkādija pārstāvis Ivars Bācis.

Dziesmu teksti – primitīvāki © DIENA

Vai, klausoties radio, jums šķiet, ka mūsdienu dziesmas kļuvušas pliekanākas un banālākas? Tā nepavisam nav padzīvojušu cilvēku nicīga izturēšanās pret visu moderno.

Blūms uzreiz aiz desmitnieka Pasaules kausa 1. posmā MTB XCC krosā

Sestdien Brazīlijas pilsētā Marioporā notiekošā UCI Pasaules kausa 1. posma MTB saīsinātā (XCC) krosa sacensībās vīriešu elites grupā Latvijas profesionālais kalnu riteņbraucējs Mārtiņš Blūms 40 dalībnieku konkurencē izcīnīja 11. vietu. Svētdien gaidāmas XCO (olimpiskā) krosa sacensības, vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Dāmām šķēršļu nav © DIENA

Nav meitenēm nepiemērotu sporta veidu, uzskata jaunā svarcēlāja Loreta Ciukore (11) no Balviem, kura jau spēj virs galvas uzgrūst lielāku smagumu, nekā pati sver. Lai celtu labi, viņai pie svaru stieņa svarīgi pieiet dusmīgai un tas noteikti ļaus nākotnē sasniegt uzstādītos mērķus – pārspēt treniņu biedrenes rekordus un aizbraukt uz Eiropas čempionātu.

Masters/Ulbroka florbolisti kļūst par Latvijas čempioniem

Masters/Ulbroka florbolisti sestdien Rīgā kļuva par Elvi Florbola līgas vīriešu turnīra uzvarētājiem. Masters/Ulbroka finālā ar 6:2 (2:1, 1:1, 3:0) pieveica Talsu NSS/Krauzers, trešo reizi izcīnot čempionu titulu.

Anglijas futbola melnā diena © DIENA

Pirms 35 gadiem notika viena no lielākajām traģēdijām Anglijas futbola vēsturē. Ļaužu drūzmā, ko bija izraisījusi policijas nekompetence (tas gan noskaidrojās krietni vēlāk), gāja bojā 96 cilvēki – Šefīldas stadionā Hillsborough notikušās futbola spēles apmeklētāji.

Rumānijas princeses šaha spēles © DIENA

Lai arī Rumānijas pēdējais karalis Mihajs I no troņa tika gāzts jau 1947. gadā, pēc Rumānijas kļūšanas par demokrātisku valsti tajā atgriezusies arī karaliskā ģimene. Par monarhijas atjaunošanu Rumānijā gan nav runas, tomēr tas netraucē karaļa pēctečiem virzīt savas intereses, iejaucoties arī valsts politikā.
Reklāmraksts

Diastāze - kas par to jāzina un kādas ir novēršanas iespējas

Ikvienai sievietei pēc dzemdībām ir diastāze, tomēr dažreiž ķermenis pats pilnīgi nespēj atjaunoties pēc bērniņa iznēšanas, pēc dzemdībām tā mēdz saglabāties līdz pat 60% sieviešu. Diastāzes gadījumā saglabājas pārlieku palielināts attālums starp vēderpreses muskuļie

Kalendārs

Aprīlis, 2024
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12