Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +25 °C
Daļēji saulains
Trešdiena, 29. maijs
Raivis, Raivo, Maksis, Maksims

13. aprīlis

Labākie dodas uz Kuldīgu © DIENA

Jaunu ambīciju līmeni šosezon izvirzījušas Latvijas vadošās telpu futbola komandas. Riga klubs palika tikai vienu gūto vārtu attālumā no UEFA Čempionu līgas pusfināla, bet pašu mājās tam ļoti nopietnu konkurenci sastāda RFS Futsal vienība. 20. un 21. aprīlī Kuldīgā notiks Latvijas kausa telpu futbolā finālčetrinieka turnīrs, kurā bez šīm divām ambiciozajām komandām sacentīsies arī vietējā vienība Nikers un Salaspils FA. Par gaidāmajām sacensībām stāsta Latvijas Futbola federācijas telpu futbola attīstības speciāliste Oļesja Maļikova.

Kā baudīt raki © DIENA

Turpinot stāstu par turku alkoholisko anīsa dzērienu raki – šoreiz stāstīšu, kā to baudīt.

Mūžīgā jaunība slēpjas gauskājos © DIENA

Mikroskopiskie, skarbā vidē izdzīvot spējīgie radījumi ir apveltīti ar spēju draudu gadījumos iemigt un apturēt šūnu novecošanu. Iespējams, viņu izpēte var palīdzēt arī cilvēkiem.

Jo dārzeņi ir jāēd! © DIENA

Kurš gan to nezina, ka dārzeņi ir veselīgi un tie ir jāēd! Ja vēl kopā ar pavasara zaļumiem, pavisam labi. Šoreiz gatavosim viegli kraukšķīgus dārzeņu salātus un ļoti kraukšķīgas, pildītas tortiljas. Pavasaris ir garšīgs!

Viss labais vēl priekšā! © DIENA

Jeb kilometriem gari vīna pagrabi, padomju blokmājas, bīstamas zonas, kopti parki, lēts transports un sarežģīta politika Moldovā un tās jutīgajā Piedņestras daļā. Šai valstij blakus notiekošais karš ļāvis straujā tempā apzināties, ka tās konstitūcijā ierakstītā neitralitāte ir trausla un pārāk netverama lieta

Jantone uz politikas puantēm © DIENA

Vienotības jaunā ģenerālsekretāre Signe Jantone par aizlauztu spārnu sajūtu, Latvijas ideālu un par Eiroparlamenta vēlēšanu prognozēm.

Trešā persona © DIENA

Valsts policija: "Trešo dzimti latviešu valodā mēs neieviesīsim, bet trešo personu ikvienā potenciāli seksuālā aktā gan!"

Kalendārs

Aprīlis, 2024
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12