Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +24 °C
Daļēji saulains
Trešdiena, 29. maijs
Raivis, Raivo, Maksis, Maksims

4. aprīlis

Ķirsis: Rīgas dome turpinās darbu pie azartspēļu aizliegšanas

Rīgas dome turpinās darbu pie azartspēļu aizliegšanas galvaspilsētā, teica Rīgas mērs Vilnis Ķirsis (JV), komentējot Satversmes tiesas (ST) spriedumu, kas atceļ līdz šim noteikto azartspēļu organizēšanas aizliegumu.

Skolēni iepazīst farmaceita darbu Mēness aptiekās visā Latvijā

Šodien Latvijā mīlētākā farmācijas zīmola aptiekās vairāk nekā 40 skolēni iepazinās ar farmaceita un farmaceita asistenta nozīmīgo darbu, kas tik svarīgs, lai iedzīvotāji jebkuros apstākļos saņemtu padomu veselībai, farmaceitisko aprūpi, zāles un citas medicīnas preces. Karjeras izglītības programmas Ēnu diena ietvaros ēnot farmaceitus skolēni šodien bija ieradušies Mēness aptiekās Rīgā, Jūrmalā, Olainē, Jelgavā, Dobelē, Liepājā, Aizputē, Siguldā, Smiltenē, Ludzā, Rēzeknē, Maltā, Daugavpilī u.c.

Par sarežģīto kopā būšanu – ar kustību. Hanzas peronā pie publikas dosies dejas izrāde Pāru terapija © DIENA

Trīs pāri un to mijiedarbība, kad attiecības nonākušas pārmaiņu punktā, – tā ir jaunās dejas izrādes Pāru terapija galvenā saturiskā ass. 5. un 6. aprīlī šis darbs piedzīvos pirmizrādi Hanzas peronā Rīgā, piedāvājot skatītājiem iespēju ne tikai vērot pāru dinamiku no malas, bet varbūt arī pašiem iegūt kādas praktiskas iemaņas konfliktu risināšanā.

Aprīļa beigās norisināsies kritikas minifestivāls Tīri prātīgi

26. aprīlī, svinot vācu filozofa Imanuela Kanta 300 gadu jubileju, Gētes institūtā un K. K. fon Stricka villā norisināsies kritikas minifestivāls Tīri prātīgi. Notikumā piedalīsies vietēji un starptautiski pazīstami mākslas, humanitāro, sociālo un eksakto nozaru pārstāvji jeb kritisko domu paudēji, informēja festivāla rīkotāji.

Stoltenbergs: Eiropai un Amerikai vajag vienai otru

Pašu drošības labad Eiropai nepieciešamas Savienotās Valstis un tām nepieciešama Eiropa, NATO 75.gadadienā ceturtdien norādījis NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs.

Vītoliņš: Elvis izlasē mums ir vajadzīgs

Latvijas vīriešu hokeja izlasei gaidāmajā pasaules čempionātā būs vajadzīga arī vārtsarga Elvja Merzļikina palīdzība, preses konferencē teica Latvijas valstsvienības galvenais treneris Harijs Vītoliņš.

Mūsdienu leģendas © DIENA

Cilvēki ir mocīti un spīdzināti par biedu citiem visos laikos. Leģendās un teikās lasām, kā vieni ir plēsti pušu uz moku rata, citiem novilkta āda, dzīviem esot, un miesa pārkaisīta ar sāli, vēl citi izbaroti dzīvniekiem

Video: Dzelzs vilks izdod singlu Vēls pavasars

Grupa Dzelzs vilks izdod singlu Vēls pavasars līdz ar teksta video, kura radīšanā pirmoreiz grupas vēsturē izmantots mākslīgais intelekts, kas iedzīvina neparastu fantāziju par dzelzs vilku.

Labrīt! © DIENA

Esmu jau tik sens, ka atceros redzējis Staburaga klinti slejamies augstu virs Daugavas viļņiem, kā arī piedzīvojis laikus, kad uzpūsts Z burts uz sētām un māju sienām nozīmēja Zorro un kad Slokas ielā vēl nebija sācies nebeidzamais remonts, uz kura fona Ušakova cīkstiņš ar Krišjāņa Barona ielu šodien šķiet vien tādas smilšu kastes spēlītes.

Ukraiņi notriekuši 11 no 20 krievu droniem

Ukraiņu karavīri notriekuši 11 no 20 trieciendroniem Shahed, ko naktī uz uz ceturtdienu Krievija raidījusi uz Ukrainu, pavēstīja Ukrainas armijas ģenerālštābs.

Nacionālajā teātrī pirmizrādi piedzīvos dekadentiskā drāma Ugunsseja

Ceturtdien, 11. aprīlī, Latvijas Nacionālā teātra Aktieru zālē pirmizrādi piedzīvos ievērojamā vācu dramaturga Mariusa fon Maienburga dekadentiskā drāma Ugunsseja, kuru veidojis jaunais režisors Henrijs Arājs, informēja teātra komunikācijas un mārketinga direktore Indra Vilipsone.

Priekšā Daugavpils © DIENA

Pateicīgo spēļu kalendāru Tonybet Latvijas virslīgas ievadā turpina izmantot Daugavpils futbolisti, kuri trešdien pēc 1:0 uzvaras pār Mettu vismaz līdz piektdienai pārņēma vadību turnīra tabulā.

Šodien Latvijā notiek Ēnu diena. Populārākā ēnošanas nozare - medicīna

Šodien, 4.aprīlī, visā Latvijā norisinās izglītības organizācijas Junior Achievement Latvia (JA Latvia) organizētais karjeras izglītības pasākums skolēniem Ēnu diena. Šogad ar dažādām profesijām skolēnus iepazīstina 2180 ēnu devēji, kopumā piedāvājot 12 753 vakances. Jauniešu vidū jau vairākus gadus populārākā nozare ir medicīna, šogad salīdzinoši daudz skolēnu vēlas ēnot zobārstus.
Reklāmraksts

Paveicamie dārza darbi pavasarī

Pavasaris ir laiks, kad dārzs pamostas no ziemas miega, un ir ideāls laiks, lai sāktu sagatavot to jaunajai augšanai un ziedēšanai. Lai nodrošinātu skaistu un veselīgu dārzu visu vasaru garumā, ir svarīgi veikt dažus dārza darbus pavasarī.

Skujiņš turpina labot rekordus un pasaules rangā ielaužas TOP30

Latvijas un Baltijas šobrīd vadošais šosejas riteņbraucējs Toms Skujiņš aktuālajā Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) Pasaules rangā veicis sešu vietu kāpumu un tagad ieņem rekordaugsto 30. vietu 3326 sportistu konkurencē. Latvija nāciju rangā saglabā augsto 23. vietu 124 valstu vidū, vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Kalendārs

Aprīlis, 2024
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12