Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +25 °C
Daļēji saulains
Trešdiena, 29. maijs
Raivis, Raivo, Maksis, Maksims

6. aprīlis

Raki – vēl viens anīsa dzēriens © DIENA

Šajā slejā laiku pa laikam esmu stāstījis par stiprā alkohola dzērieniem, ko paralēli vīnam gatavo dažādas vīndaru nācijas – itālieši, francūži. Šāds dzēriens ir arī turkiem – raki. Sātīgas vakariņas Turcijā nav iedomājamas bez raki.

Gudrie futbola prāti © DIENA

Rīgas domnieki spriež, kura ir piemērotākā vieta jaunam futbola stadionam: "Mjā, uz AB dambja neietilpst…"

Slavenākais vampīrlomas aktieris kļuvis par tēvu © DIENA

Aktieris Roberts Patinsons, kurš atpazīstamību iemantoja, atveidojot vampīra Edvarda lomu filmā Krēsla, un viņa līgava – aktrise un dziedātāja Sjūkija Voterhausa – kļuvuši par vecākiem savam pirmdzimtajam mazulim.

Spirgtā zaļuma dažādība © DIENA

Aprīli pasludinām par zaļo mēnesi, jo tāds tas arī ir – parādās pirmās lapiņas, zāles un nezāles, visi grib kaut ko sēt un stādīt. Un bieži vien vairāk kārojas arī apēst kaut ko no "zaļā gala", vai ne? Tāpēc gatavosim dažādus pavasarīgus ēdienus, kuros ieliksim zaļus, veselīgus akcentus.

Nosvērtais Rūdis atpakaļ uz NHL vēl neskrien © DIENA

Kā zināms pārsteigums nāca februārī noslēgtā Rūdolfa Balcera vienošanās ar Cīrihes lauvām par līgumsaistībām arī uz nākamajām divām sezonām. Pēc aizvadītajā vasarā veiktās atgriešanās Eiropā viņa mērķis bija šogad doties atpakaļ uz Nacionālo hokeja līgu (NHL), bet vismaz pagaidām tas ticis iepauzēts. Pirmajā piegājienā otrpus okeānam iespēju liepājniekam bija daudz, pasaules spēcīgākajā līgā aizvadot 170 spēļu, bet ne visas izdevās izmantot. Hokejists tur ir biznesa sastāvdaļa, ko Balcers uz savas ādas izjuta ne reizi vien. Šveices hokeja organizatoriskā puse atbilst NHL, tāpēc lielu pārdzīvojumu nav, tomēr atmiņas par spēlēšanu pasaules augstākajā līmenī joprojām ir pavisam svaigas.

Sarkano līniju atbīdīšana? © DIENA

Francijas prezidenta Emanuela Makrona iniciatīva par nepieciešamību apspriest valstu koalīcijas izveidi, kuras dalībnieki būtu gatavi ievest Ukrainā savus sauszemes spēkus, izpelnījusies nevienprātīgu vērtējumu. Kādēļ tā, uz kāda fona tā veidojusies un ko īsti ietver?

Kvalitātes sertifikāts kā garants klientiem un sadarbības partneriem

Uzņēmējdarbība ir ļoti komplekss un smalks organisms, kur katrai šūnai jāfunkcionē vienoti. Ja kāds no posmiem ilgstoši nestrādās, cietīs visa izveidotā sistēma, tāpēc svarīgi savlaicīgi konstatēt problēmu, lai novērstu defektus. Starptautiskām kompānijām, kurās mēdz strādāt vairāki simti un pat tūkstoši cilvēku, svarīgi veidot saprotamu un pārskatāmu kvalitātes sistēmu, kas garantē klientiem un sadarbības partneriem to, ka tiek ievēroti standarti.

Kā sadzīvot ar vēzi? © DIENA

Gastroenterologs Latvijas Universitātes profesors Mārcis Leja par to, kā Lieldienas palīdzēja pētīt kuņģa vēža izraisītāju, cik bieži jārij "kobra" un ko labu mums ir devis ledusskapis.

Rīgas osta iekļauta X-Press Feeders zaļajā kuģošanas koridorā

Piektdien, 5. aprīlī, Hamburgā Rīgas osta kopā ar vēl piecām Eiropas ostām: Antverpeni - Brigi (Beļģija), Tallinu (Igaunija), Helsinkiem (Somija), HaminuKotku (Somija) un Klaipēdu (Lietuva) parakstīja saprašanās memorandu (MoU) ar pasaulē lielāko neatkarīgo jūras konteinerpārvadājumu kompāniju X-Press Feeders par zaļo kuģošanas koridoru izveidi un jūras pārvadājumu dekarbonizāciju Skandināvijā un Baltijas jūrā.

Kalendārs

Aprīlis, 2024
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12