Laika ziņas
Šodien
Pērkona negaiss
Rīgā +16 °C
Pērkona negaiss
Trešdiena, 29. maijs
Raivis, Raivo, Maksis, Maksims

30. aprīlis, 2023

Apturēt nosirmošanu © DIENA

Cīņa ar sirmajām matu cirtām drīzā nākotnē varētu izzust no cilvēku dienaskārtības.

Jo tīrāka jūra, jo vairāk zivju © DIENA

Baltijas jūra atzīta par patlaban piesārņotāko pasaulē. Ko tas īsti nozīmē, kā novērojams ikdienā un kā atsaucas uz Latvijas senajām un joprojām gana stiprajām zvejas tradīcijām? Un galu galā – kā ietekmē ēdamās zivis, un kas jāņem vērā zivju pircējam veikalā vai tirgū?
Reklāmraksts

Kādas investīcijas ir nepieciešamas biznesa attīstībai?

Biznesa attīstība un izaugsme mūsdienu tirgus apstākļos ir kritiski svarīgs faktors, lai uzņēmums spētu veiksmīgi pastāvēt un konkurēt. Uzņēmumu attīstības iespējas ir plašas un katram ir iespēja izvērtēt savam biznesam būtiskāko virzienu un mērķus, kuros pavisam noteikti ir vērts investēt. Lūk, virzieni, kuros uzņēmums var investēt, lai veicinātu sava biznesa attīstību.

Covid-19 nezūdošā ēna un lielā politika © DIENA

Lai gan Latvijā tikpat kā nemanāma, pasaulē joprojām turpinās cīņa ar Covid-19. Tāpat ne vienā vien valstī tiek meklētas atbildes, kādēļ pandēmijas uzliesmojuma laikā pieņemti tie vai citi lēmumi, kas vēlāk izrādījušies šaubīgi un ar aizdomām par korupciju. Savukārt ģeopolitiskā līmenī ASV un Ķīna cenšas uzvelt viena otrai atbildību par Covid-19 pandēmijas izraisīšanu.

Pink Floyd parāda Mēness neredzamo pusi © DIENA

Pirms 50 gadiem britu rokgrupas Pink Floyd albums The Dark Side of the Moon sasniedza pirmo vietu prestižā amerikāņu žurnāla Billboard hitparādē. Lai gan pašā virsotnē šim diskam izdevās noturēties tikai nedēļu, tas kļuva par pastāvīgu hitparādes vērtību uz nākamajiem 14 gadiem, šajā sarakstā pavadot 741 nedēļu.

Prigožins: Vagner drīzumā var beigt savu pastāvēšanu

Krievu algotņu bandas Vagner dibinātājs Jevgēņijs Progožins, kura vadītie kaujinieki jau mēnešiem ilgi Ukrainas austrumos cenšas ieņemt Bahmutu, izteicies, ka Vagner drīzumā var beigt savu pastāvēšanu.

Ar Ziedoni vilcienā © DIENA

Dzejnieka Imanta Ziedoņa 90. dzimšanas dienas svinību programma 3. maijā būs plaša, bet viena no interesantākajām zibakcijām #Ziedonim90 šajā dienā risināsies vilcienā Tukums–Rīga. Tās laikā no plkst. 15.05 līdz plkst. 16 ikviens pasažieris un dzejnieka daiļrades cienītājs aicināts lasīt kādu no Ziedoņa dzejoļiem. Taču Rakstniecības un mūzikas muzeja projektu vadītāja Katrīna Kūkoja aicina šajā dienā godināt dzejnieku, arī citviet Latvijā lasot viņa darbus.

Kalendārs

Aprīlis, 2023
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6 7