Svētdiena, 28. aprīlis
Terēze, Gundega

27. janvāris, 2018

Skujiņš uzvar viendienas sacensībās Spānijā

Latvijas riteņbraucējs Toms Skujiņš no Trek - Segafredo komandas sestdien izcīnīja uzvaru Spānijā notikušajās viendienas sacensībās Trofeo Lloseta - Andratx (UCI kat.1.1).

Maķedonijas rēbuss © DIENA(2)

Atēnas un Skopje cer beidzot panākt risinājumu gandrīz trīsdesmit gadu senajā strīdā par Maķedonijas nosaukumu, bet nacionālisti abās robežas pusēs noraida jebkādus kompromisus

Sīgalu apsūdz par izvarošanu pirms 25 gadiem(30)

Bijusī topošā aktrise Redžaina Saimonsa piektdien pārraidītā intervijā apsūdzēja Holivudas aktieri Stīvenu Sīgalu viņas izvarošanā, kas esot notikusi 1993.gadā.

Aparjode mājas trasē izcīna piekto vietu EČ kamaniņu braukšanā dāmām(2)

Latvijas jaunā kamaniņu braucēja Kendija Aparjode sestdien izcīnīja augsto piekto vietu Siguldā notiekošajā Eiropas čempionātā, kas vienlaicīgi ir arī Pasaules kausa pēdējais - devītais - posms, kamēr Elīza Cauce palika septītajā, bet Ulla Zirne devītajā vietā.

Brāļiem Šiciem sudrabs EČ posmā Siguldas trasē(2)

Latvijas kamaniņu braukšanas divnieks Andris un Juris Šici sestdien Siguldas trasē izcīnīja Eiropas čempionāta sudraba medaļas, vienlaicīgi esot arī otrie Pasaules kausa pēdējā - devītajā- posmā, kamēr Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš palika uzreiz aiz labāko trijnieka.

Baltijas valstis kopīgi popularizēs kino 12 festivālos

Baltijas valstu kinoinstitūciju vadītāji atjaunojuši partnerības līgumu, kas paredz dažādus sadarbības aspektus, tai skaitā kopīgus Baltijas nacionālo kinematogrāfiju popularizēšanas pasākumus 12 starptautiskos kinofestivālos 2018. gada laikā, informēja Nacionālā Kino centra pārstāve Kristīne Matīsa.

Inbox.lv: Kiberuzbrukumi ir lielo interneta portālu ikdiena(1)

Kiberuzbrukumi un izkliedētās pakalpojumu bloķēšanas jeb DDoS uzbrukumi ir lielo interneta portālu ikdiena, nevis ārkārtas situācija, aģentūrai LETA sacīja e-pakalpojumu vietnes Inbox.lv īpašnieka SIA Inbokss valdes priekšsēdētājs Andris Griķis.

Bertānam septiņi punkti Spurs bezierunu zaudējumā pret 76ers

Latviešu basketbolists Dāvis Bertans piektdien iemeta septiņus punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionātā mačā, kamēr viņa pārstāvētā Sanantonio Spurs savā laukumā ar 78:97 (13:25, 18:25, 30:31, 17:16) bez variantiem piekāpās Filadelfijas 76ers.

Brieža un Usika cīņu vērot uzaicināti arī jaunie ugunsdzēsēji un topošie bokseri(7)

Uz sestdien notiekošo Pasaules boksa supersērijas cīņu starp WBC Pasaules čempionu Mairi Briedi un WBO Pasaules čempionu Oleksandru Usiku turnīra organizatori nolēmuši uzaicināt Latvijas jaunos ugunsdzēsējus un Saldus boksa skolas jauniešus, nodrošinot viņiem iespēju klātienē vērot Latvijā ilgi gaidīto boksa cīņu, vēsta Brieža menedžeris Raimonds Zeps.