Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Aivars Lembergs

Ventspilī par mēra nomaiņu nedomā

Nedz Ventspils dome, nedz apsūdzētā Aivara Lemberga, kuram piespriests drošības līdzeklis – apcietinājums, partija Latvijai un Ventspilij negrasās lemt par viņa atstādināšanu no Ventspils mēra amata. To Dienai apliecina Ventspils domes priekšsēdētāja vietnieks un partijas Latvijai un Ventspilij valdes loceklis Jānis Vītoliņš.

Lielākā konfiskācija vēsturē

Rīgas apgabaltiesas prasītais sods Ventspils mēram Aivaram Lembergam (Latvijai un Ventspilij) ir pieci gadi cietumā, mantas konfiskācija, sākot no aproču pogām līdz Puzes īpašumam, un 20 000 eiro soda nauda. Lembergs pēc pirmās instances tiesas sprieduma pasludināšanas tika apcietināts tiesas zālē.

Tiesa rosina sākt kriminālprocesu pret Šveices advokātu Rudolfu Meroni

Rīgas apgabaltiesā pasludinot spriedumu Ventspils domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga (Latvijai un Ventspilij) krimināllietā, tiesnese Irīna Jansone paziņoja, ka ir pieņemts blakuslēmums Valsts policijai sākt kriminālprocesu pret Šveices advokātu Rudolfu Meroni.

Lemberga krimināllietā spriedumu pasludinās 22.februārī

Rīgas apgabaltiesa 22.februārī plkst.11 pasludinās saīsināto spriedumu krimināllietā, kurā apsūdzēti Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs (Latvijai un Ventspilij), viņa dēls Anrijs un kādreizējais Lemberga biznesa partneris Ansis Sormulis, aģentūra LETA uzzināja tiesā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide