Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas
Rīgā -1 °C
Sniega pārslas
Pirmdiena, 30. marts
Nanija, Ilgmārs

Aizsardzības ministrija

Pabriks tiksies ar Francijas prezidenta īpašo sūtni Krievijas dialoga jautājumos

Trešdien, 26. februārī, aizsardzības ministrs Artis Pabriks (A/P) tiksies ar Francijas prezidenta īpašo sūtni Krievijas dialoga jautājumos Pjēru Vimontu, lai pārrunāto aktuālos drošības un aizsardzības politikas jautājumus, informē Aizsardzības ministrijas Militāri publisko attiecību departamenta pārstāve Vita Briže.

Noslēdzies militāro mācību cikls Namejs 2019

Svētdien, 6.oktobrī, Latvijā noslēdzās militāro mācību cikls Namejs 2019, kuru laikā pārbaudīja un pilnveidoja vienību gatavību izvērsties valsts aizsardzības uzdevumu izpildei patstāvīgi un kolektīvās aizsardzības sistēmas ietvaros, portālu Diena.lv informēja Aizsardzības ministrijā.

AM: Spēcīgas pašvaldības spēs labāk sagatavoties dažāda veida krīžu pārvarēšanai

Vērtējot administratīvi teritoriālās reformas (ATR) ietekmi uz visaptverošo valsts aizsardzības sistēmu, Aizsardzības ministrija (AM) portālam Diena.lv uzsvēra, ka "spēcīgas pašvaldības spēj labāk sagatavoties dažāda veida krīžu pārvarēšanai un iesaistīties pasākumu un mācību organizēšanā, kuru mērķis ir paaugstināt to noturīgumu krīzes situācijās".

AM organizācijai Bezvests.lv plāno piešķirt 22 649 eiro drona iegādei

Aizsardzības ministrija (AM) cilvēku meklēšanas organizācijai Bezvests.lv plāno piešķirt 22 649 eiro drona iegādei. AM sagatavojusi valdības rīkojuma projektu, kas paredz piešķirt biedrībai minēto summu no Nacionālo bruņoto spēku budžeta Atlas drona iegādei.

IUB aizliedzis slēgt līgumu 200 miljonu eiro vērtajā NBS auto iepirkumā

Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) ir aizliedzis Aizsardzības ministrijai (AM) slēgt līgumu ar iepirkumā par aptuveni 200 miljonu eiro vērtu bruņoto automašīnu piegādi uzvarējušo Somijas kompāniju Oy Sisu Auto Ab, liecina IUB mājaslapā publicētā informācija.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide