Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +3 °C
Daļēji apmācies
Otrdiena, 26. oktobris
Kaiva, Amanda, Amanta

Akcija

Ceturtdien notiks globāla akcija tīrākas planētas un depozīta sistēmas atbalstam

Ceturtdien, 9. maijā visā pasaulē notiks globāla akcija tīrākas planētas un depozīta sistēmas atbalstam. Akcija notiks visos piecos kontinentos, tajā piedalīsies vides aktīvisti no 25 valstīm. Plkst. 9 no rīta pēc vietējā laika vietā, kas nozīmīga vietējai sabiedrībai, ar drona palīdzību tiks fiksēts aktīvistu izveidots liels uzraksts Tīra planēta (Clean Planet). Latvijā akciju organizē biedrība Zaļā brīvība.

Aicina iedzīvotājus ziņot par nevietā izgāztiem būvgružiem

Sociālās kampaņas Pieķer būvgružotāju! II laikā SIA _Eco Baltia grupa _iedzīvotājus aicina vākt pierādījumus par teritorijām, kur nelegāli izgāzti būvgruži, kā arī pieķert pašus vides piesārņotājus, aģentūru LETA informēja uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Māris Simanovičs.

Trūcīgo bērnu atbalstam februārī saziedoti vairāk nekā 19 tūkstoši eiro

Labdarības akcijas Palīdzi trūcīgiem mazuļiem laikā SIA Maxima Latvija veikalos visā Latvijā februārī saziedoti 19 100 eiro, līdz ar to 996 bērni no maznodrošinātām ģimenēm saņēmuši palīdzību - autiņbiksītes un piena maisījumus, aģentūru LETA informēja _Maxima Latvija _komunikācijas vadītājs Jānis Beseris.

Aicina kļūt par Lieldienu donoru

Projekts Kronbergs izglītībai sadarbībā ar Valsts asinsdonoru centru, Latvijas Universitāti un Latvijas Universitātes Medicīnas fakultāti aicina piedalīties akcijā Lieldienu donors 2015, kas 2. aprīlī, Zaļajā ceturtdienā, no plkst. 10 līdz 13 notiks Latvijas Universitātes centrālajā ēkā Raiņa bulvārī 19. Akciju Lieldienu donors 2015 atbalsta biedrība Zinis un dizaina un poligrāfijas firma La Vision. Jau atkārtoti akcijas dalībnieki saņems grāmatas, ko dāvina laikraksts Diena un izdevniecība Dienas grāmata.

Gada vārdam pieteikti "kremlini", "neglīte" un "strēdzeklis"

Ir noslēgusies aptauja par 2014.gada vārdu, nevārdu un spārnoto teicienu, ko apkopos un sabiedrībai darīs zināmus nākamnedēļ, 2.februārī, portālu Diena.lv informēja Latvijas Rakstnieku savienības pārstāve Ieva Kolmane.Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopas, Latvijas Rakstnieku savienības un Latvijas Zinātņu akadēmijas Terminoloģijas komisijas ikgadējā akcijā "Gada vārds, nevārds un spārnotais teiciens" ieteikumu netrūkst nevienā no kategorijām.

Atvēl 10 000 eiro hokeja laukumu izveidei astoņos reģionos

Alus darītavas AS Aldaris un LTV raidījuma Tautas sports akcijā astoņos Latvijas reģionos tiks iekārtoti atklāta tipa hokeja laukumi, projektā kopumā ieguldot 10 000 eiro, informē Aldara pārstāve Laura Krastiņa.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide