Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +3 °C
Apmācies
Svētdiena, 29. marts
Agija, Aldonis

Altum

Mājokļa atbalsta programmai papildus novirzīs 2,8 miljonus eiro

Ģimenēm ar bērniem mājokļu būvniecībai vai iegādei mājokļu atbalsta programmas ietvaros varēs piešķirt jaunas garantijas 2,8 miljonu eiro apmērā. Tā ceturtdien, 28.februārī, lēma Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas deputāti, atbalstot apropriācijas palielināšanu, ko bija lūgusi Finanšu ministrija (FM).

Pirmā mājokļa iegādes programmas turpināšanai papildus plāno piešķirt 2,8 miljonus eiro

Pirmā mājokļa iegādes programmas turpināšanai papildus plāno piešķirt 2,8 miljonus eiro, paredz izskatīšanai Ministru kabinetā iesniegtais Ekonomikas ministrijas (EM) rīkojuma projekts. Mājokļu atbalsta programmas pašreizējais kopējais finansējums veido 18 988 659 eiro. Līdz 2018. gada 31. decembrim mājokļu atbalsta programmas ietvaros Altum ģimenēm ar bērniem mājokļu būvniecībai vai iegādei kopā piešķīrusi 10 287 mājokļu garantijas par kopējo summu 72,7 miljoni eiro.

Bērziņš: Nevajag atlikt labas idejas

Kāds darbs bija pamatā tam, ka Attīstības finanšu institūcija Altum izpelnījusies biržas Nasdaq izcilības balvu, Altum valdes priekšsēdētāju Reini Bērziņu izvaicā Romāns Meļņiks

FOTO: Ceremonija Balva Cilvēka izaugsmei

Piektdien noritēja konkursa Balva Cilvēka izaugsmei apbalvošanas ceremonija. Balva tiek piešķirta, lai godinātu Latvijas cilvēkus, organizācijas un uzņēmumus par ieguldījumu cilvēka izaugsmē. Balvu konkursa patrons – valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Junkera solītie 315 miljardi Eiropas ekonomikā investēti

Par Eiropas fondu pieejamību, to, kā Latvijas uzņēmēji izmantojuši un izmanto dažādos finanšu instrumentus un kas šajā ziņā sagaidāms nākotnē – ar Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā ekonomikas padomnieku Mārtiņu Zemīti sarunājas Romāns Meļņiks.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide