Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Anda Čakša

Ar Čakšas bijušo vīru saistīta firma no veselības budžeta saņēmusi nepilnu miljonu

Ar šo gadu veselības aprūpē bija paredzēts ieviest divus pakalpojumu grozus – vienu tiem, kas maksā nodokļus, otru – nemaksātājiem. Lai iedzīvotājus pareizi sašķirotu, vajadzēja izveidot sistēmu, kam valdība no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem piešķīra divus miljonus eiro. Jaunā veselības ministre, Ilze Viņķele (A/P) šonedēļ paziņoja, ka ap 600 tūkstošiem no šīs naudas, iespējams, iztērēti negodīgi. Naudu saņēma veselības ministres Andas Čakšas bijušā dzīvesbiedra uzņēmums, vēsta TV3 raidījums Nekā personīga.

NMPD darbinieki Čakšai izsaka savu sašutumu par atalgojumu un drošību

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) darbinieki otrdien, tiekoties ar veselības ministri Andu Čakšu (ZZS), izteica sašutumu par zemo atalgojumu, drošības apdraudējumiem, kā arī neatliekamās aprūpes mediķa profesijas nākotni kopumā.

Čakša piesardzīgi vērtē lēmumu par ārkārtas situācijas izsludināšanu NMPD

Veselības ministre Anda Čakša (ZZS) lēmumu izsludināt ārkārtas medicīnisko situāciju Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Rīgas reģionālajā centrā vērtē piesardzīgi. Kaut arī ministre neizteica tiešu kritiku par NMPD direktores Lienes Cipules lēmumu, viņa nepauda arī atbalstu attiecīgajam lēmumam, norādot, ka lēmumu nevērtē pozitīvi vai negatīvi, bet skatās uz pieņemto lēmumu, kā reaģēšanu uz konkrētu situāciju.

Čakša slavē VM paveikto un salīdzina to ar iestādītu mežu, kam jāļauj izaugt

Šīs valdības paveikto rindu samazināšanā uz valsts veselības aprūpes pakalpojumiem var pielīdzināt meža stādīšanai, Ministru kabineta pēdējā sēdē 12. Saeimas pilnvaru laikā pauda veselības ministre Anda Čakša (ZZS). "Stādīt mežu nav tas pats, kas aizdedzināt kūlu, jo, protams, ka tās ir divas dažādas nodarbes, bet arī rezultātu mēs iegūstam ļoti atšķirīgos laikos. Es teiktu, ka, ja mēs esam apņēmušies stādīt mežu, mums ir jāsaprot, ka vajadzīgs laiks, līdz tas izaugs," salīdzināja ministre.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide