Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Anda Čakša

Čakša pievienojas Vienotībai

Partiju apvienībā Jaunā Vienotība (JV) ietilpstošās partijas Vienotība valde šodien vienbalsīgi lēmusi uzņemt partijas rindās Saeimas deputāti, bijušo veselības ministri Andu Čakšu, portālu Diena informēja JV.

Čakša: Nevar visu gribēt uzreiz, ir jāvienojas par prioritātēm

Iespējams, jādomā par to, lai divas jomas – veselība un labklājība – būtu kopā. Jā, bažas vienmēr ir par to, ka viena no jomām cietīs, bet tas jau nenozīmē, ka ir viens ministrs – katrai no šīm jomām vajag savu atbildīgo, bet svarīgi, lai šī ierēdniecība spētu strādāt kopā, – intervijā Romānam Meļņikam saka 13. Saeimas deputāte, kādreizējā veselības ministre Anda Čakša

Čakša: Veselības aprūpes sistēma 28 gadus būvēta pati sev, nevis cilvēkam

Veselības aprūpes sistēma 28 gadus ir tikusi būvētā pati sev, nevis cilvēkam, intervijā aģentūrai LETA atzina bijusī veselības ministre, tagad Saeimas deputāte Anda Čakša (ZZS). Viens no veselības ministres Ilzes Viņķeles (AP) pirmajiem secinājumiem jaunajā amatā bija saistīts ar sistēmu kopumā, proti, pēc Viņķeles domām, veselības aprūpes sistēma ir tendēta pati uz sevi, nevis cilvēku.

Jauni nosacījumi veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanā

Spēkā stājusies jaunā veselības finansēšanas kārtība. Uzlabojumi ir nepieciešami, bet tie visdrīzāk varētu tikt ieviesti ar nākamo gadu un attiektos uz brīvprātīgo iemaksu aizstāšanu ar obligātajām visiem – intervijā Romānam Meļņikam stāsta veselības ministre Anda Čakša.

NMPD darbinieki Čakšai izsaka savu sašutumu par atalgojumu un drošību

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) darbinieki otrdien, tiekoties ar veselības ministri Andu Čakšu (ZZS), izteica sašutumu par zemo atalgojumu, drošības apdraudējumiem, kā arī neatliekamās aprūpes mediķa profesijas nākotni kopumā.

Čakša piesardzīgi vērtē lēmumu par ārkārtas situācijas izsludināšanu NMPD

Veselības ministre Anda Čakša (ZZS) lēmumu izsludināt ārkārtas medicīnisko situāciju Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Rīgas reģionālajā centrā vērtē piesardzīgi. Kaut arī ministre neizteica tiešu kritiku par NMPD direktores Lienes Cipules lēmumu, viņa nepauda arī atbalstu attiecīgajam lēmumam, norādot, ka lēmumu nevērtē pozitīvi vai negatīvi, bet skatās uz pieņemto lēmumu, kā reaģēšanu uz konkrētu situāciju.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide