Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +21 °C
Skaidrs
Svētdiena, 7. augusts
Madars, Alfrēds, Fredis

Andrejs Osokins

Video: Grupa Sub Scriptum un ukraiņu dziedātāja Anastasija Vasilenko izdod dziesmu Зійде сонце

Latviešu grupa Sub Scriptum un ukraiņu dziedātāja Anastasija Vasilenko publicējuši singlu Зійде сонце un tā videoklipu. Mūziķi satikās trešā Osokina Brīvības festivāla Ukrainai laikā, veidojot kopīgas dziesmas festivāla noslēguma koncertam, kurā piedalījās daudzas jaunradītas latviešu un ukraiņu mūziķu apvienības, kopā paužot atbalstu Ukrainai cīņā pret Krievijas nežēlīgo militāro agresiju.

Savēcinu spārnus un dziedu. Intervija ar dziedātāju Ievu Paršu

"Esmu tur, kur manis vajag, – uz skatuves vai pļavā, priekos vai skumjās, uz ielas vai mājās," uzsver viena no daudzpusīgākajām un darbīgākajām latviešu dziedātājām Ieva Parša. Svētdien, 3. aprīlī, koncertā Liepājā kopā ar pianistu Andreju Osokinu viņa iepazīstinās ar savu jaunāko albumu

Ieva Parša un Andrejs Osokins koncertā atklās albumu I bērzs, i smilgas

Svētdien, 3. aprīlī, plkst. 15.00 Liepājas koncertzāles Lielais dzintars koncertsērijā Personīgi spoži mirdzošais mecosoprāns Ieva Parša un harismātiskais pianists Andrejs Osokins ar īpašu koncertu klausītājiem prezentēs dueta jauno mūzikas albumu I bērzs, i smilgas.

Latgales vēstniecībā Gors skanēs Andreja Osokina solokoncerts ar Kristapa Pētersona jaundarba pirmatskaņojumu

Piektdien, 7. maijā, plkst. 19 tiešraidē no Latgales vēstniecības Gors skanēs pianista Andreja Osokina koncerts Osokins – Bēthovenam, kurā talantīgais pianists atskaņos ne vien Ludviga van Bēthovena, Roberta Šūmaņa, Friderika Šopēna un Sergeja Rahmaņinova mūziku, bet arī komponista Kristapa Pētersona Bēthovenam veltītā skaņdarba pirmatskaņojumu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide