Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Andris Ameriks

Amerika vietu Rīgas brīvostas valdē varētu ieņemt Burovs

Eiropas Parlamentā (EP) ievēlētā Andra Amerika (GKR) vietu Rīgas brīvostas pārvaldes valdē varētu ieņemt pašreizējais Rīgas mēra pienākumu izpildītājs, vicemērs Oļegs Burovs (GKR), noskaidroja aģentūra LETA.

Ušakovs un Ameriks plāno kandidēt EP vēlēšanās

Partijas Saskaņa Rīgas domes frakcija un partijas Gods kalpot Rīgai valde nolēmusi aicināt iekļaut Saskaņas Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanu sarakstā Rīgas mēru Nilu Ušakovu un bijušo vicemēru Andri Ameriku (GKR).

Ušakovs un Ameriks kandidēs EP vēlēšanās

Rīgas mērs Nils Ušakovs (Saskaņa) un bijušais vicemērs Andris Ameriks (Gods kalpot Rīgai) kandidēs Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās, atsaucoties uz savā rīcībā esošo informāciju, pirmdien vēstīja Latvijas Televīzija (LTV).

TV3: Amerikam labus ienākumus nodrošina Martinsona ātro kredītu firmas maksātie procenti

Pirms mēneša Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs saistībā ar iespējamiem koruptīviem Rīgas satiksmes iepirkumiem veica 30 kratīšanas un aizturēja septiņus cilvēkus. Starp viņiem bija arī partijas Gods kalpot Rīgai biedrs Aleksandrs Krjačeks, bet kratīšana notika arī tobrīd vēl vicemēra Andra Amerika dzīvesvietā. Ameriks noliedza darījumu vai kādas citas saites ar iespējamo kukuļdošanas shēmas radītāju – Māri Martinsonu. TV3 raidījumam Nekā personīga izdevies noskaidrot, ka Martinsonam piederējuši abi ātro kredītu uzņēmumi, kuru obligācijas Ameriks iegādājies un no kuriem procentu maksājumos saņēmis vairākus simtus tūkstošu eiro – lielāko savu pēdējo gadu ienākumu daļu.

Ameriks negribot taisnoties

Par atkāpšanos no amata paziņojis Rīgas vicemērs Andris Ameriks (Gods kalpot Rīgai, GKR). To viņš esot darījis Rīgas domes (RD), partijas un paša reputācijas vārdā. Tikmēr domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (Saskaņa) amatu atstāt negrasās, jo gribot nodrošināt stabilitāti pašvaldībā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide