Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Apple

Aizkostais sapnis

Informācijas tehnoloģiju nozares eksperti arvien biežāk norāda uz problēmām visiem zināmās kompānijas Apple pašreizējā situācijā. Veiksmes stāsts ir izsapņots vai tikai uz brīdi piebremzējis savu straujo kāpumu? Viens no ieteiktajiem risinājumiem ir arī atgriešanās pie principiem, pēc kuriem uzņēmumu savulaik vadījis Stīvs Džobss.

App Store un Google Play lietotāji aplikāciju iegādei sāk tērēt vairāk

Gan iOS, gan Android lietotāji pagājušā gada nogalē un 2018. gada pirmajos mēnešos sākuši vairāk tērēt aplikāciju iegādei, izvēloties iztērēto summu iekļaut mobilo sakaru operatora Tele2 ikmēneša rēķinā. iOS lietotāju vidējais mēneša rēķins par App Store pirkumiem veido 11,3 eiro, savukārt vidējais rēķins par Google Play iztērēto jau tradicionāli ir nedaudz zemāks – 9,60 eiro.

iPhone palēnināšanu ASV izvērtē akciju tirgus regulatori un tiesa

ASV akciju tirgus regulatori izvērtē Kalifornijā bāzētā tehnoloģiju ražotāja Apple noklusēto un tikai pēc publiski izklāstīta eksperimenta plašākai publikai apstiprināto iPhone iepriekšējo paaudžu viedierīču darbības palēnināšanu, vēsta Wall Street Journal un Bloomberg. Šis aspekts vairākās valstīs tiek vērtēts arī tiesā.

Apple ļaus atslēgt vecāko telefonu darbības bremzēšanu

Apple boss Tims Kuks apsolījis, ka līdz ar nākamo iOS operētājsistēmas jauninājumu lietotājs varēs izslēgt iespēju ierobežot telefona darbību vecākas baterijas ilgākai darbībai, vēsta The Verge, atsaucoties uz Kuka pausto intervijā ABC News.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide