Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ārkārtas vēlēšanas

Tuvojoties ārkārtas vēlēšanām, atklāj kandidātu sarakstus un programmas

Ar apņemšanos izskaust korupciju Rīgas domē Jaunā Vienotība (JV), kā arī apvienības Attīstībai/Par! (A/P) un partijas Progresīvie kopīgais saraksts pirms aprīļa beigās gaidāmajām ārkārtas vēlēšanām prezentējuši savus piedāvājumus, kā veicināt galvaspilsētas izaugsmi. Gan JV ietilpstošā Vienotība, gan arī A/P un Progresīvo sarakstu pārstāvošā Latvijas attīstībai strādāja arī nu jau atlaistās domes opozīcijā, bet tagad ir apņēmības pilnas nokļūt koalīcijā.

Vai ārkārtas vēlēšanu otrais dubls?

Rīgas domes (RD) koalīcijas starpā jau kādu laiku bija jūtams saspringums, un šonedēļ tas vairs netika slēpts. RD Saskaņas frakcija paziņoja, ka sastrādāties ar Neatkarīgo deputātu frakciju (NDF) vairs nav iespējams, tādēļ centīsies panākt Rīgas vicemēra Vadima Baraņņika (NDF) atsaukšanu no amata. Viņš ir arī Rīgas brīvostas valdē un vairāku pašvaldībai piederošu uzņēmumu kapitāldaļu turētājs domē.

Raibs sesijas noslēgums

Saeimas šā gada pavasara sesija noslēdzās ceturtdien. Kā ierasts, Saeimas pēdējā kārtējā plenārsēdē pirms vasaras pārtraukuma deputātus uzrunāja Valsts prezidents.

Aprit viens gads kopš 11.Saeimas sanākšanas

Šajā laikā Saeima strādājusi četrās kārtējās un sešās ārkārtas sesijās, kopumā noturot 62 Saeimas sēdes. Līdz šim izskatīšanai parlamenta 11.sasaukumā iesniegti 420 likumprojekti, un Saeima ir pieņēmusi 174 likumus. 

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide