Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +3 °C
Daļēji saulains
Pirmdiena, 30. marts
Nanija, Ilgmārs

Ārlietu ministrija

TV3: ĀM darbiniekiem pasniedz naudas balvas par profesionālu darbu Misānes lietā

Dānijas cietumā vairāk nekā gadu pavadījusī Latvijas pilsone Kristīne Misāne šonedēļ atgriezās Latvijā. Iļģuciemā cietumā viņu trešdien apmeklēja advokāts. Drīzumā aizstāvji prasīs viņai drošības līdzekļa maiņu. Raidījums Nekā personīga norāda, ka šī sarežģītā lieta ar atrisinājumu pašā pēdējā brīdī prasa nopietnu izvērtējumu prokuratūras, Ārlietu un Tieslietu ministrijas darbībām. Taču, kamēr tāds vēl nav tapis, Ārlietu ministrija (ĀM) saviem darbiniekiem jau piešķīrusi naudas balvas par profesionālu darbu Misānes tiesību aizstāvēšanā.

Ārlietu ministrija papildina ceļojuma brīdinājumus uz ASV un Kazahstānu

Atbilstoši aktuālajai informācijai saistībā ar koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 izplatību pasaulē, Ārlietu ministrija aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem un rūpīgi izvērtēt ceļojuma nepieciešamību arī uz ASV un Kazahstānu, liecina Ārlietu ministrijas paziņojums mājaslapā.

Latvijas pārstāvji DĀR vienojas turpināt sarunas par tiesiskās palīdzības līgumu krimināllietās

27. un 28. februārī darba vizītē Dienvidāfrikas Republikā (DĀR) uzturējās Latvijas nerezidējošais vēstnieks šajā valstī Raimonds Jansons un Ārlietu ministrijas (ĀM) padomniece – Konsulāri tiesisko jautājumu nodaļas vadītāja Dagnija Lāce-Ate. Vizītes laikā notika tikšanās ar DĀR Ārlietu un starptautisko attiecību ministrijas Konsulārā departamenta un Centrālās un Austrumeiropas, Baltijas un Ziemeļvalstu departamenta amatpersonām, Tieslietu un konstitucionālās attīstības ministrijas amatpersonām, kā arī Eiropas Savienības pārstāvniecības un Lietuvas Republikas vēstniecības vadību, portālu Diena.lv informēja ĀM.

Rinkēvičs aicina Indiju atvērt vēstniecību Latvijā

Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV) Indijas galvaspilsētā Ņūdeli tikās ar Indijas Republikas ārlietu ministru Subrahmanjamu Džaišankaru. Amatpersonas pārrunāja abu valstu politisko dialogu, sadarbību ekonomikā un starptautiskajās organizācijās, kā arī starptautisko attiecību aktualitātes, tostarp situāciju Tuvajos Austrumos.

ĀM brīdina bankas par sadarbības risku ar Ventspils brīvostas pārvaldi

Pēc tam, kad pret Ventspils mēru Aivaru Lembergu, Ventspils brīvostas pārvaldi un trīs Latvijā reģistrētām biedrībām ir noteiktas ASV sankcijas, jebkurš, kurš veiks finanšu pārskaitījumus šīm personām, arī var tikt pakļauts ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC) sankcijām, brīdina Latvijas Ārlietu ministrija.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide