Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Artis Pabriks

Pabriks tiksies ar Francijas prezidenta īpašo sūtni Krievijas dialoga jautājumos

Trešdien, 26. februārī, aizsardzības ministrs Artis Pabriks (A/P) tiksies ar Francijas prezidenta īpašo sūtni Krievijas dialoga jautājumos Pjēru Vimontu, lai pārrunāto aktuālos drošības un aizsardzības politikas jautājumus, informē Aizsardzības ministrijas Militāri publisko attiecību departamenta pārstāve Vita Briže.

Saskaņa lūgs NATO izvērtēt Pabrika izteikumus par leģionāriem

"Saskaņas Saeimas frakcija nosūtījusi vēstuli NATO ģenerālsekretāram Jenam Stoltenbergam ar lūgumu izvērtēt Latvijas Republikas aizsardzības ministra Arta Pabrika (A/P) publiskos izteikumus par to, ka Waffen SS Latvijas leģionāri ir latviešu tautas un valsts lepnums," teikts Saeimas frakcijas paziņojumā medijiem.

Latvijas attīstībai pievienojas Pabriks un Ijabs

Politiskā partija Latvijas attīstībai (LA) informē, ka oktobrī tai pievienojušies vairāki jauni biedri, tostarp aizsardzības ministrs Artis Pabriks un Eiropas Parlamenta deputāts Ivars Ijabs.

Nosacīts minimums, ar kuru nepietiek pašu vajadzībām

ASV bāze Polijā palielinās arī Baltijas drošību, taču turpināsim uzstāt uz patstāvīgas NATO misijas izveidi arī Latvijā, intervijā Jolantai Plaukai apliecina aizsardzības ministrs Artis Pabriks.

Pabriks: Latvijas karavīri starptautiskajās operācijās stiprina nacionālo drošību

Pirmdien, 22. jūlijā, aizsardzības ministrs Artis Pabriks (A/P) un Nacionālo bruņoto spēku Apvienotā štāba priekšnieks brigādes ģenerālis Imants Ziediņš tikās ar karavīriem, kuri jau tuvākajā laikā dosies veikt dienesta pienākumus pretterorisma operācijā Inherent Resolve Irākā. Svinīgajā ceremonijā Pabriks uzsvēra, ka Latvijas dalība starptautiskajās operācijās ir viens no būtiskiem veidiem, kā stiprināt Latvijas drošību, un novēlēja karavīriem pildīt dienesta pienākumus pēc labākās sirdsapziņas, godam nesot Latvijas vārdu pasaulē.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide