Laika ziņas
Šodien
Migla

ASV armija

ASV sūta papildu spēkus uz Omānas līci

ASV valdība paziņojusi, ka nosūtīs vēl tūkstoti militārpersonu uz Tuvajiem Austrumiem, pastiprinoties saspīlētajām attiecībām ar Irānu. Amerikāņi publiskojuši papildu attēlus, kas, pēc viņu uzskata, apliecina Irānas iesaisti uzbrukumos tankkuģiem Omānas līcī. Savukārt Irānas valdība pirmdien uzkurināja saspīlējumu, pavēstot, ka tās bagātinātā urāna krājumi jau nākamnedēļ pārsniegs apjomu, ko nosaka 2015. gada kodolvienošanās, un piedraudējusi, ka turpinās bagātināt urānu, ja Eiropas valstis nepiedāvās kādu risinājumu Irānas ekonomiskās aktivitātes atjaunošanai, ko strupceļā iedzinušas ASV noteiktās sankcijas, vēsta BBC. Ķīna mudinājusi Irānu neatteikties no kodolvienošanās un aicinājusi ASV nelietot pārlieku spiedienu, tā vēl vairāk saasinot saspīlējumu reģionā.

Pēc provokācijas Dienvidķīnas jūrā ASV flote grib demonstrēt muskuļus Ķīnai

Pēc tam, kad Dienvidķīnas jūrā teju sadūrās Ķīnas un ASV karakuģi, Savienoto Valstu flote ierosinājusi veikt plašas militārās mācības reģionā nolūkā raidīt signālu Ķīnai, ka amerikāņi savus kuģus aizsargās un ir gatavi rīkoties, ja provokācijas pāraugs reālās sadursmēs, vēsta CNN.

Prese: ASV apsver karaspēka izvešanu no Vācijas

Pentagons izvērtē izmaksas karaspēka pārcelšanai vai izvešanai no Vācijas, kur Savienotajām Valstīm ir lielākais militārais kontingents ārvalstīs, piektdien ziņoja laikraksts The Washington Post.

ASV armijā aizliedz Huawei un ZTE telefonus

ASV armijas bāzu personāls vairs nevar iegādāties Ķīnas firmu Huawei un ZTE ražotos telefonus un citu aprīkojumu, jo Pentagons atzinis, ka šīs ierīces rada nepieņemamu drošības risku, ziņoja ASV mediji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide