Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Baha kamermūzikas festivāls

Bahs un valstu simtgades

Baha kamermūzikas festivāls svin baroku, jaunības enerģiju un vēsturi

Starptautiskā Baha kamermūzikas festivāla ietvaros pimo reizi varēs dzirdēt festivāla kori

No 5. novembra līdz 3. decembrim notiks 16. Starptautiskais Baha kamermūzikas festivāls, kura ietvaros festivāla prezidente Aina Kalnciema aicina baudīt daudzveidīgu kamermūzikas programmu - gan pasaulē atzītus baroka mūzikas ansambļus no Beļģijas, Spānijas, Polijas un Itālijas, gan spožus Latvijas un ārvalstu solo māksliniekus, gan – pirmo reizi festivāla vēsturē – Baha kamermūzikas festivāla kori, informēja festivāla pārstāve Agnese Lapsiņa.

Retie augi 15. Starptautiskajā Baha festivālā

"Veidot festivālu? Varu teikt vienā vārdā: tas ir neprāts! Bet vienlaikus tā ir arī liela aizrautība, kad esi uz viļņa un jūti, ka vilnis nes," saka klavesīniste Aina Kalnciema, kura jau 15 gadu Baha kamermūzikas festivālā pulcē izcilus, spilgtus mūziķus no dažādām zemēm.

Pirmais Baha mūzikas maratons Latvijā

Desmit stundās seši koncerti. Tik ambiciozs būs baroka mūzikas vecmeistara Johana Sebastiāna Baha 330. dzimšanas dienai veltītais viņa mūzikas maratons, kurš 28. martā norisināsies vienlaikus trijās Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas zālēs visu dienu no plkst. 11 līdz plkst. 19.30.

Martā Baha mūzikas nedēļā notiks divpadsmit stundu ilgs Baha maratons

Atklājot 15. Starptautiskā Baha kamermūzikas festivāla jubilejas sezonu, no 19. līdz 28. martam notiks Baha mūzikas nedēļa, kuras ietvaros pirmo reizi Latvijā klausītājiem tiks piedāvāts divpadsmit stundu ilgs Baha maratons un citi spilgti mūzikas notikumi, informēja festivāla pārstāve Agnese Lapsiņa.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide