Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Bankas

Znotiņa: FID nav prieka strādāt ar vairākām Latvijas bankām

Finanšu izlūkošanas dienestam nav prieka strādāt ar vairākām bankām, kuras turpina strādāt, nebalstoties uz riskos bāzēto pieeju, trešdien Finanšu nozares asociācijas diskusijā Atbilstības kultūra - ilgtspējīgas attīstības pamats sacīja Finanšu izlūkošanas dienesta (FID) vadītāja Ilze Znotiņa.

Citadele brīdina par traucējumiem pakalpojumu pieejamībā 22.augustā

Lai modernizētu un būtiski uzlabotu Citadeles IT sistēmas, ieliekot stabilus pamatus turpmākajai digitālo pakalpojumu attīstībai, sestdien, 22. augustā, klientiem visu diennakti nebūs pieejami maksājumi internetbankā un mobilajā lietotnē, portālu Diena informē bankā.

Latvijas banku peļņa pirmajā ceturksnī - 17,4 miljoni eiro

Latvijas banku sektors šogad pirmajā ceturksnī strādāja ar peļņu 17,438 miljonu eiro apmērā, kas ir 4,2 reizes mazāk nekā 2019.gada attiecīgajā periodā, liecina Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) apkopotie dati.

Bankas sola arī turpmāk būt dāsnas finansētājas tautsaimniecībai

Iepriekšējā – 2009. gada – finanšu krīze bija postoša neapdomīgi dotu un ņemtu aizdevumu dēļ, un tieši strauja kredītu kvalitātes pasliktināšanās bija iemesls, kāpēc bankas krīzes ietekmē kļuva par visai kūtrām aizdevumu izsniedzējām.

Smart-ID lietotājus aicina būt uzmanīgiem

Pēdējās nedēļas laikā ir saņemta informācija par mēģinājumiem pamudināt personas apstiprināt piekļuvi viņu bankas lietotnēm, izmantojot Smart-ID. Smart-ID izstrādātājs SK ID Solutions, Latvijas Finanšu nozares asociācija un bankas aicina būt uzmanīgiem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide