Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Bedres

Valsts miljoni galvaspilsētas bedrēm

Pēdējās nedēļas laikā ik dienu publiskajā telpā izskan kāds stāsts par Rīgas bedrēs pārsistām automašīnu riepām. Satiksmes ministrs Rīgas domei (RD) pārmet nepamatotu sūdzēšanos par naudas trūkumu ielu remontiem, bet Satiksmes departamentā taisnojas, ka viss valsts mērķdotācijas izlietojums esot saplānots konkrētiem projektiem.

Rīgas bedres kā paziņas. Tviteratziņu izlase

Rīgas pilsētas pašvaldība revidējamā laika posmā, gādājot par pilsētas ielu, ceļu un laukumu, tajā skaitā autostāvvietu, būvniecību, atjaunošanu un uzturēšanu, nav rīkojusies efektīvi, ekonomiski un atbilstoši normatīvo aktu prasībām - tā ziņojumā secināja Valsts kontrole, norādot, ka nelietderīgi ir izlietoti finanšu līdzekļi vairāk nekā 5,4 miljonu eiro apmērā, bet 9,1 miljonu eiro izlietojums vispār nav izsekojams. Rīgas iedzīvotāji sociālajos tīklos ik dienu domei atgādina, ka dažas ielas izskatās gluži kā pēc kara, un regulārajos maršrutos dažas bedres jau kļuvušas par "senām paziņām", kurām ik dienu piepulcējas jaunas "atvases".

Ceļu stāvoklis pasliktinās, risinājumi tikai ideju līmenī

Gandrīz pusei valsts autoceļu tehniskais stāvoklis pērn bijis slikts vai ļoti slikts, liecina Satiksmes ministrijas (SM) rīcībā esošā informācija. Par sliktiem un ļoti sliktiem uzskatāmi 46% no ceļiem, kas klāti ar melno segumu, un 42% grants ceļu.

Pabeigts bedru remonts uz B uzturēšanas klases autoceļiem

VAS Latvijas autoceļu uzturētājs (LAU) ir pabeidzis bedru masveida remontu uz valsts autoceļiem, kuriem ir noteikta otra augstākā - B uzturēšanas klase. Bedres saremontētas vairāk nekā 92 000 kvadrātmetru platībā, aģentūru LETA informēja LAU sabiedrisko attiecību speciālists Miks Lūsis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide