Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Berlīnes filharmoniķi

Berlīnē sākusies Kirila Petrenko ēra

Amatā stājies jaunais Berlīnes filharmonijas orķestra galvenais diriģents un mākslinieciskais vadītājs Kirils Petrenko – unikāls maestro, kuram patīk strādāt, nevis runāt

Rīgā viesojas orķestra "Berlīnes filharmoniķi" kvartets

«Man patiktu, ja mūzika allaž skanētu tā, kā spēlējat jūs,» šādu komplimentu pasaulslavenā orķestra Berlīnes filharmoniķi stīgu kvartetam veltījis diriģents Jehūdi Menuhins, kurš pats ir viena no XX gadsimta vijoļspēles ikonām. «Četri labākie no labākajiem,» tā par šo izcilo kameransambli sacījusi britu prese.

“Berlīnes filharmoniķu” kvartets noslēgs „Rudens kamermūzikas festivālu”

„Rudens kamermūzikas festivālu” 8. oktobrī Lielajā ģildē noslēgs mūziķi no orķestra “Berlīnes filharmoniķi”, informē organizatoru VSIA „Latvijas Koncerti” pārstāve Rinta Bružēvica. Noslēguma koncertam mūziķi izvēlējušies Mocarta godinājumu Jozefam Haidnam, sauktu “Pavasaris”; Brāmsa kvartetu, kas veltīts slavenam sava laika ķirurgam Teodoram Bilrotam; festivāla patrona Pētera Vaska Piekto stīgu kvartetu, par kuru tā radītājs saka: “Kvartetam ir divas daļas – “Klātbūtne” (tas, kas notiek šeit, šobrīd ar mums visiem) un “Tālu prom tik tuvu” (tu esi prom un vienlaikus – tepat).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide