Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Biškopji

Pirmās klases skolēni saņems bezmaksas medu

Latvijas biškopji, piedaloties Eiropas mēroga akcijā Eiropas medus brokastis, katras valsts finansētās, vispārizglītojošās skolas pirmās klases skolēnam nodos trīs trauciņus ar medu un izglītojošu magnētu par medu, aģentūru LETA Latvijas Biškopības biedrībā.

Igaunijas bišu dravas aizvien biežāk apciemo lāči

Igaunijas bišu dravas aizvien biežāk apciemo lāči, vēsta sabiedriskās raidorganizācijas ziņu portāls Err.ee. Jau pērn viņu izpostīto stropu skaits salīdzinājumā ar aizpagājušo gadu gandrīz divkāršojies, bet šovasar ķepaiņi dravās iegriežas vēl biežāk.

Medus uz eksporta takas

Mazie biškopji pamatā apgādā savu ģimeni un draugus, radus. Ar laiku neizbēgami ikvienam biteniekam pienāk brīdis, kad jāatbild uz jautājumu - ļaut medus biznesam augt vai arī ļaut tam stāvēt uz vietas?

Saldais bizness iet eksporta ceļu

Mazie biškopji pamatā apgādā savu ģimeni un draugus, radus. Ar laiku neizbēgami ikvienam biteniekam pienāk brīdis, kad jāatbild uz jautājumu - ļaut medus biznesam augt vai arī ļaut tam stāvēt uz vietas?

Puļķis: Bez bitēm iztikt nevar

Viņš bija ļoti labs un stingrs direktors, prasīgs - tā par savu kādreizējo priekšnieku Ernestu Puļķi viņa 90 gadu jubilejas priekšvakarā teic Biruta Bērze. Satiekoties Liepājā, Ernesta Puļķa mājās pie kafijas tases, viņi ar Birutu pāršķirsta albumus - ilgus gadus plecu pie pleca strādājot Liepājas rajona patērētāju biedrības vairumtirdzniecības bāzē, atmiņās saglabāts daudz spilgtu, pacilājošu brīžu.

Vērsīsies tiesā pret dāņu lauksaimnieku par 400 bišu saimju indēšanu

Latvijas Biškopības biedrība (LBB) sagatavojusi prasības pieteikumu iesniegšanai tiesai, jo Dānijas pilsonim Jonam Likem Jakobsenam piederošā SIA Jaubāģi neatzīst savu vainu nelikumīgā augu aizsardzības līdzekļu lietošanā un atteikusies turpināt sarunas ar LBB par zaudējumu kompensēšanu cietušajiem biškopjiem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide