Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Braukšanas apstākļi

Šorīt daudzviet autoceļi sniegoti

Svētdienas rītā sniegs un apledojums daudzviet Latvijā apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem. Sniegotos ceļa posmus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistīta 139 VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienības, vēsta Latvijas Valsts ceļi (LVC).

LVC brīdina: Uz grants autoceļiem daudzviet šķīdonis

Plānojot savus braucienus, autovadītājiem ir jāņem vērā, ka pavasara atkušņa un nokrišņu laikā atsevišķos grants autoceļu posmos ir iestājies šķīdonis un tiek ieviesti autotransporta masas ierobežojumi – tiek liegta pārvietošanās transportam, kas smagāks par 10 tonnām, brīdina VAS Latvijas Valsts ceļi.

Trešdienas rītā ceļi vietām apledojuši

Šorīt apledojums vietām visā valsts teritorijā apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, portālu Diena.lv informēja VAS Latvijas Valsts ceļi. Slidenos ceļa posmus kaisa ar pretslīdes materiāliem.

Vidzemē un Latgalē vietām ceļi apledojuši

Piektdienas rītā vietām Vidzemē un Latgalē braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem apgrūtina apledojums. Slidenos ceļa posmus kaisa ar pretslīdes materiāliem, portālu Diena.lv informēja VAS Latvijas Valsts ceļi.

Rīta pusē vietām ceļi apledojuši

Ceturtdienas rītā apledojums vietām Vidzemē, Latgalē un Zemgalē apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, portālu Diena.lv informēja VAS Latvijas Valsts ceļi. Slidenos ceļa posmus kaisa ar pretslīdes materiāliem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide