Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Braukšanas apstākļi

LVC brīdina: Uz grants autoceļiem daudzviet šķīdonis

Plānojot savus braucienus, autovadītājiem ir jāņem vērā, ka pavasara atkušņa un nokrišņu laikā atsevišķos grants autoceļu posmos ir iestājies šķīdonis un tiek ieviesti autotransporta masas ierobežojumi – tiek liegta pārvietošanās transportam, kas smagāks par 10 tonnām, brīdina VAS Latvijas Valsts ceļi.

Trešdienas rītā ceļi vietām apledojuši

Šorīt apledojums vietām visā valsts teritorijā apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, portālu Diena.lv informēja VAS Latvijas Valsts ceļi. Slidenos ceļa posmus kaisa ar pretslīdes materiāliem.

Apledojums vietām Vidzemē un Latgalē apgrūtina braukšanu

Otrdienas rītā vietām Vidzemē un Latgalē apledojums apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem. Slidenos ceļa posmus kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistīta 20 VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienība, informē VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC).

Svētdien apgrūtināta braukšana Latgalē un Vidzemē

Svētdienas rītā vietām Latgalē un Vidzemē sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem. Slidenos ceļa posmus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem, portālu Diena.lv informēja VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC).

Šoferiem jāuzmanās: Sestdienas rītā daudzviet apledojuši grants ceļi

Visā valsts teritorijā gaisa temperatūra ir zem nulles , tāpēc īpaši slideni daudzviet kļuvuši ceļi, kas ziemā tiek uzturēti ar sniega kārtu – grants seguma ceļi, pārsvarā vietējās nozīmes, portālu Diena.lv informēja VAS Latvijas Valsts ceļi. Īpaši sarežģīti izbraucami uz ceļiem ir uzkalni un strauji pagriezieni, tas ir jāņem vērā, arī plānojot kravu piegādi. Braukšanas apstākļi un valsts galvenās un reģionālās nozīmes autoceļiem šorīt ir apmierinoša.

Apledojums Latgalē un daudzviet Vidzemē apgrūtina braukšanu

Otrdien Latgalē un daudzviet Vidzemē apledojums apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem. Slidenos ceļa posmus kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistīta 91 VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienība, portālu Diena.lv informēja VAS Latvijas Valsts ceļi.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide