Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Braukšanas ātrums

Skriešanās uz šosejas, četri lidojoši BMW - netrafarēto policijas ekipāžu ķēriens

Netrafarētās policijas automašīnas sevi ir attaisnojušas – darbs ar tām parāda, ka šie spēkrati ir efektīvs līdzeklis satiksmes dalībnieku uzraudzībā un apzinātu pārkāpēju izķeršanā, pārliecinājies Valsts policijas Satiksmes uzraudzības birojs. Aizvadītās nedēļas laikā vien fiksēti vairāki šāda veida pārkāpumi.

Pa galvenajiem ceļiem autovadītāji sākuši braukt lēnāk

VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) veiktie vidējo braukšanas ātrumu mērījumi liecina, ka pēdējo trīs gadu laikā ir samazinājies to autovadītāju skaits, kas izvēlas braukšanas ātrumu virs 90 kilometriem stundā. 2014. gadā tādu bija puse no visiem, 2015. gadā 49 %, bet 2016. gadā viņu skaits samazinājās vēl par trim procentiem. Kopumā 2016. gadā ar ātrumu virs 90 kilometriem stundā pa valsts galvenajiem ceļiem brauca 46 % autovadītāju, portālu Diena.lv informēja LVC.

Braukšanu pa valsts galvenajiem autoceļiem apgrūtina sniegs

Ceturtdienas rītā braukšanas apstākļi apgrūtināti lielākajā daļā Latvijas teritorijas. Apsnigušās brauktuves pašlaik tiek tīrītas un kaisītas ar pretslīdes materiāliem. Ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 151 tehnikas vienības, portālu Diena.lv informēja VAS Latvijas Valsts ceļi.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide