Laika ziņas
Šodien
Sniegs

Braukšanas ātrums

Samazinās atļauto braukšanas ātrumu uz Dienvidu tilta

Lai paaugstinātu satiksmes drošību ziemas sezonā, no šā gada 1.decembra uz Dienvidu tilta estakādēm atļautais braukšanas ātrums tiks samazināts no 70 kilometriem stundā līdz 50 kilometriem stundā, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Arī uz bedrainās Čaka ielas neļauj braukt ātrāk par 30 km/h

No piektdienas Aleksandra Čaka ielā posmā no Ģertrūdes ielas līdz Jorģa Zemitāna tiltam abos braukšanas virzienos noteikts atļautā braukšanas ātruma ierobežojums līdz 30 kilometriem stundā (km/h), vēsta Rīgas domes Satiksmes departaments.

Samazināts atļautais braukšanas ātrums uz Dienvidu tilta

No 15.decembra uz Dienvidu tilta, līdzīgi kā iepriekšējos gados, tiks ieviests maksimālā atļautā braukšanas ātruma ierobežojums 50 kilometri stundā (km/h), vēsta Rīgas domes (RD) Satiksmes departaments.

Skriešanās uz šosejas, četri lidojoši BMW - netrafarēto policijas ekipāžu ķēriens

Netrafarētās policijas automašīnas sevi ir attaisnojušas – darbs ar tām parāda, ka šie spēkrati ir efektīvs līdzeklis satiksmes dalībnieku uzraudzībā un apzinātu pārkāpēju izķeršanā, pārliecinājies Valsts policijas Satiksmes uzraudzības birojs. Aizvadītās nedēļas laikā vien fiksēti vairāki šāda veida pārkāpumi.

Pa galvenajiem ceļiem autovadītāji sākuši braukt lēnāk

VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) veiktie vidējo braukšanas ātrumu mērījumi liecina, ka pēdējo trīs gadu laikā ir samazinājies to autovadītāju skaits, kas izvēlas braukšanas ātrumu virs 90 kilometriem stundā. 2014. gadā tādu bija puse no visiem, 2015. gadā 49 %, bet 2016. gadā viņu skaits samazinājās vēl par trim procentiem. Kopumā 2016. gadā ar ātrumu virs 90 kilometriem stundā pa valsts galvenajiem ceļiem brauca 46 % autovadītāju, portālu Diena.lv informēja LVC.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide