Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +26 °C
Skaidrs
Otrdiena, 28. jūnijs
Kitija, Viesturs, Viestards

Budžets

Savstarpējie negludumi nav novērsti

Samērā īsā laikā, turklāt cīnoties ar administratīvām problēmām, Jelgavas novada dome ir sagatavojusi 2022. gada budžetu, par ko vakar ārkārtas sēdē nobalsoja 11 no 18 deputātiem.

Valdība atbalsta 2022.gada valsts budžetu

Valdība otrdien atbalstīja likumprojektu Par valsts budžetu 2022.gadam, kurā nākamā gada valsts konsolidētā budžeta ieņēmumi tiek plānoti 10,6 miljardu eiro apmērā, savukārt izdevumi - 12,4 miljardu eiro apmērā.

Sporta budžets ar ielāpiem

Vēl pirms mēneša, runājot par nākamā gada sporta jomai atvēlēto budžetu, daudzi nozarē strādājošie neslēpa bažas, ka turpmāk rieciens būs krietni plānāks nekā pēdējos trīs gadus piešķirtais. Arī Izglītības un zinātnes ministrijas Sporta departamenta direktors Edgars Severs neslēpa, ka iztrūkums sasniegs 2,9 miljonus eiro un tāds robs varētu likt samazināt virkni Latvijas Olimpiskās vienības sportistu un atstāt bez valsts atbalsta lielu daļu sporta federāciju.

Budžeti bez pārsteigumiem

Ja pērn Kultūras ministrija (KM) plānoto budžetu varējusi prezentēt ar lepni paceltu galvu, jo bija iegūti papildu 13 miljoni eiro, divas Valsts kultūrkapitāla fonda (VKKF) mērķprogrammas un citas būtiskas lietas, tad šā gada budžeta projekts ir savādāks un ''mums ir jāprot izdzīvot tā ietvaros, kas ir 191 miljons eiro'', iepazīstinot Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisiju ar 2021. gada plānoto budžetu, sacīja kultūras ministrs Nauris Puntulis (NA

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide