Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ceļošana

Vai lidot būs dārgāk?

Eiropas Komisijas iecere aplikt ar jūtamu nodokli aviācijas degvielu raisījusi asus strīdus. Skeptiķi norāda, ka tas vis nenozīmēs izmešu samazināšanu atmosfērā, bet gan tikai aviobiļešu sadārdzināšanos, radot papildu izdevumus aviopasažieriem.

Mēneša galamērķis: Ženēva

Vai nebūtu skaisti jauno gadu sākt ar svaigiem iespaidiem? Idilliska, gleznaini skaista pilsēta uz kalnu fona un pasaules diplomātijas centrs – tā ir Ženēva.

Ceļo, neaizmirstot par drošību

Viens no jautājumiem, ko ceļotāji mēdz uzdot ceļojumu aģentūru darbiniekiem, izvēloties doties uz tālām, eksotiskām valstīm vai vietām, kuru vārds izskanējis saistībā ar negatīviem politiskiem notikumiem vai dabas katastrofām, ir saistīts ar drošības situāciju konkrētajā valstī.

Lidostā Rīga sagaidīts 6 000 000. pasažieris

Starptautiskā lidosta Rīga 2017.gadu gadu noslēdz ar vēl vienu pārspētu rekordu – šodien, 28.decembrī, sagaidīts šī gada 6 000 000. pasažieris. Lietuviete Egle Marcinkeviciute kopā ar ģimeni lidostā Rīga ieradās ar Latvijas nacionālās aviokompānijas airBaltic reisu no Kopenhāgenas, lai transfērā dotos tālāk uz Viļņu.

Aviokompānija Wizz Air paplašinās lidmašīnu parku

Lielākā zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā Wizz Air paziņojusi par paplašināšanos Lutonas bāzē, paredzot līdz 2018. gada jūnijam pievienot četras Airbus A320 lidmašīnas.

Lidostā Rīga sagaidīs labdarības avioreisu

Pēc 14 gadu pārtraukuma lidostā Rīga ar īpašu avioreisu no Norvēģijas nākamnedēļ ieradīsies labdarības projekta SAS Ziemassvētku avioreiss (SAS Julefly) komanda – vairāk nekā 90 brīvprātīgo, kas nedēļas nogalē dosies pie mazturīgajām Latvijas ģimenēm, lai tām nogādātu sarūpētās pārtikas un higiēnas preču paciņas, apģērbu, apavus un citas noderīgas mantas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide