Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Cenzūra

Krievijas personīgais tīmeklis

Krievijā pieņemtais likums par suverēno internetu ir vēl viens apstiprinājums teorijai, ka pierasto globālo tīmekli jau pārskatāmā nākotnē varētu gaidīt sadalīšana vairākos lielvalstu kontrolētos un autonomi funkcionējošos interneta segmentos.

Krievijā notiesā par Putina apsaukāšanu internetā

Krievijas Novgorodas apgabala Čudovas rajona tiesa ir piemērojusi vietējam iedzīvotājam Jurijam Kartiževam 30 000 rubļu (aptuveni 416 eiro) naudassodu saskaņā ar jauno likumu par necieņas izrādīšanu varasiestādēm. Viņš tīmeklī rupji izteicies par Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu. Starptautiskās cilvēktiesību grupas Agora vadītājs Pāvels Čikovs to uzskata par pirmo gadījumu, kad šī likuma normas realizētas praksē.

Krievija pārbauda BBC World News, atbildot uz britu regulatora lēmumu par RT

Reaģējot uz Lielbritānijas raidorganizāciju uzraudzības iestādes Ofcom lēmumu, ka Krievijas televīzijas kanāls RT pārkāpis raidīšanas noteikumus, Krievijas mediju uzraudzības dienests Roskomnadzor paziņojis par pārbaudes uzsākšanu attiecībā uz telekanālu BBC World News un raidorganizācijas resursiem internetā.

Krievijas uzņēmumiem Telegram bloķēšana var izmaksāt pat miljardu dolāru

Krievijas uzņēmumi, kas cietuši no federālā mediju uzraudzības dienesta Roskomnadzor mēģinājumiem ar masveida bloķēšanu apturēt ziņapmaiņas lietotnes Telegram darbību, varētu tuvāko mēnešu laikā zaudēt miljardu dolāru, liecina programmnodrošinājuma izstrādes uzņēmuma Flexbby aplēses.

Fox tulkojumu Baltijai "pielabo" saskaņā ar Krievijā tapušām vadlīnijām

Televīzijas kanāla Fox oriģinālais saturs Baltijas valstu auditorijai tiek tulkots atbilstoši Krievijā tapušām vadlīnijām, kas prasa "mīkstināt" izteikumus par vairākām tēmām. Arī Nacionālā elektronisko plašsaziņu līdzekļu padome (NEPLP) saņēmusi kāda televīzijas skatītāja sūdzību par to, ka, viņaprāt, kanālā Fox latviešu valodas tulkojumi ir nepilnīgi, taču līdz šim nezināja par šādām vadlīnijām.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide