Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Danske Bank

Danske Bank vadītāja amatā iecelts Kriss Vogelzangs

Dānijas bankas Danske Bank padome par jauno bankas vadītāju iecēlusi Krisu Vogelzangu. Vogelzangs darbu jaunajā amatā sāks 1.jūnijā, un oktobrī ieceltais Danske Bank pagaidu vadītājs Jespers Nīlsens darbu turpinās kā bankas pakalpojumu nodaļas Dānijā vadītājs un valdes loceklis.

Danske Bank pārtrauks darbību Baltijas valstīs un Krievijā

Dānijas banka Danske Bank pārtrauks darbību Baltijas valstīs un Krievijā, otrdien paziņoja Danske Bank dažas stundas pēc tam, kad Igaunijas finanšu uzraudzība institūcija deva rīkojumu slēgt Danske Bank filiāli Igaunijā tajā notikušās liela mēroga naudas atmazgāšanas dēļ.

Danske Bank lietā Igaunijā iepriekš nepieredzēti atmazgātās naudas apmēri

Igaunijas izmeklētāji norāda, ka lietu par naudas atmazgāšanu Dānijas bankas Danske Bank Igaunijas filiālē raksturo milzīgi apmēri, kādus valsts tiesībsargājošās iestādes līdz šim nav pieredzējušas. "Tas ir kaut kas, ko mēs līdz šim neesam pieredzējuši, par to nav šaubu," skaidro prokuratūras izmeklētājs Mareks Vahings, kurš uzrauga šo izmeklēšanu.

Deutsche Bank ierauta Danske Bank skandālā

Vācijas bankas Deutsche Bank akcijas cena otrdien nokritās līdz rekordzemam līmenim saistībā ar bažām, ka tā varētu būt iesaistīta Dānijas banku grupas Danske Bank naudas atmazgāšanas skandālā.

Par "netīro" miljardu atmazgāšanu Igaunijas filiālē Danske Bank draud bargas ASV sankcijas

ASV Tieslietu departaments sācis Danske Bank darījumu izmeklēšanu saistībā ar 200 miljardu eiro atmazgāšanu caur bankas filiāli Igaunijā, vēsta Reuters. Kā zināms, daudzus no Danske Bank Igaunijas filiālē esošajiem nerezidentu kontiem, kas izmantoti naudas pārskaitījumiem, izveidojuši Krievijas uzņēmumi un privātpersonas, pret kurām noteiktas ASV sankcijas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide