Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +19 °C
Daļēji saulains
Pirmdiena, 20. maijs
Venta, Salvis, Selva

Dārglietas

Turpinot paplašināšanos Baltijā, pērn Grenardi Group apgrozījums palielinājās par 40%

AS Grenardi Group (turpmāk – Grenardi Group), vadošais juvelierizstrādājumu veikalu tīkls Baltijā, pērn turpināja paplašināties Latvijā, Lietuvā un Igaunijā ar GRENARDI un GIVEN veikalu zīmoliem. Līdz ar 11 jaunu tirdzniecības vietu atvēršanu pērnajā gadā, Grenardi Group Baltijas valstīs pašlaik ir 82 veikali. 2023. gadā Grenardi Group mazumtirdzniecības apgrozījums palielinājās par 40%, liecina neauditētie konsolidētie finanšu rezultāti. Pieaugumu veicināja mazumtirdzniecības tīkla paplašināšanās, pārdošanas apjoma pieaugums esošajā veikalu tīklā un GRENARDI iegāde.

Kannās nolaupīti juvelierizstrādājumi 40 miljonu eiro vērtībā

Bruņots laupītājs juvelierizstrādājumu izstādē Francijas kūrortpilsētā Kannās nolaupījis juvelierizstrādājumus aptuveni 40 miljonu eiro (28 miljonu latu) vērtībā.Kā pavēstīja policija, laupīšana notika gaišā dienas laikā viesnīcā Carlton Kannu promenādē, kur ik gadu norisinās filmu festivāls.Viesnīcā bija apskatāma kompānijas Leviev juvelierizstrādājumu izstāde Extraordinary Diamonds.

Parīzes lielveikalā nolaupītas trīs miljonu eiro vērtas dārglietas

Parīzē divi bruņoti uzbrucēji otrdienas vakarā aplaupījuši dimantu tirgū dominējošās kompānijas _De Beers _juvelierizstrādājumu stendu lielveikalā Printemps, un laupītāju guvums ir aptuveni trīs miljonu eiro (2,1 miljona latu) vērtībā, paziņojusi policija. Laupītāji bija bruņojušies šaujamieročiem.

10 vērienīgākās laupīšanas, kas paveiktas pēdējo 50 gadu laikā

80% pasaules neapstrādāto dimantu nonāk Antverpenē, par ko, protams, labi informēti ir zagļi. 30 gadus vecais Leonardo Notarbartolo kopā ar četriem līdzdalībniekiem trīs gadus pirms laupīšanas noīrēja biroja telpas Antverpenē un uzdevās par dimantu tirgotāju. Šo gadu laikā viņš veica mazus ar dārglietu pirkšan un pārdošanu saistītus darījumus, līdz 16.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide