Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Diena.lv

Teroristi apdraud retu putnu sugu

Iekarojot Sīrijas pilsētu Palmīru, teroristu grupējums  Islāma valsts, iespējams, nopietni apdraud retu Āfrikā dzīvojošu ibisu sugu, vēsta BBC. 

TIEŠRAIDE: Prāta kutināšanā par pieredzi viņpus komforta zonas stāstīs Gundars Rēders, Diāna Čivle un citi

Trešdien, 11. jūnijā plkst.19 Spīķeru koncertzālē intelektuālo sarunu ciklā Prāta kutināšana izskanēs četri stāsti par komforta zonas robežām.Šoreiz pasākumā 15 minūšu stāstījuma formā par viņpus komforta zonu stāstīs četri runātāji: restorāna KUK BUK īpašnieks Mārtiņš Labāns stāstīs par lēmumu, kad izvēlējās hobiju pārvest par ikdienu un izaicinājumiem, kas viņu sagaidīja pirmajā mirklī.

Diena.lv aprīlī starp top portāliem vismazākais apmeklētāju kritums

Aprīlī, salīdzinot ar martu, Latvijā apmeklētākie interneta portāli piedzīvojuši lietotāju skaita kritumu, liecina starptautiskā interneta izpētes uzņēmuma Gemius statistika par apmeklētāko interneta portālu Top 25, balstoties uz reālo lietotāju skaitu.

Tralmaks: jaunu "Dienas" galveno redaktoru pagaidām nemeklēs

Pagaidām nav plānots meklēt jaunu laikraksta Diena galveno redaktoru, un šos pienākumus pildīs laikraksta _Dienas Bizness _galvenā redaktore Dace Andersone, portālam Diena.lv teica a/s Diena valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Tralmaks."Pašlaik galvenā redaktore ir Dace, viņa labi tiek galā ar saviem pienākumiem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide