Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +2 °C
Apmācies
Trešdiena, 21. februāris
Eleonora, Ariadne

Dienas starts 2014

Dienas starts palīdz parādīt, ka latvieši var!

Laikraksta Diena un Latvijas Attīstības finanšu institūcijas Altum kopīgā projekta Dienas starts trešā sezona ir noslēgusies un ar svinīgu pasākumu, klātesot dalībniekiem, žūrijai, organizatoriem un viesiem, 17. decembrī nu arī nosvinēta!

VIDEO: Dienas starts palīdz parādīt, ka latvieši var!

Laikraksta Diena un Latvijas Attīstības finanšu institūcijas Altum kopīgā projekta Dienas starts trešā sezona ir noslēgusies un ar svinīgu pasākumu, klātesot dalībniekiem, žūrijai, organizatoriem un viesiem, 17.decembrī nu arī nosvinēta!

Dienas starts: Dzīve ievieš korekcijas biznesā

Dzīve uzņēmējdarbībā vienmēr ievieš korekcijas sākotnējos plānos un rada iespējas papildu pakalpojumiem un arī papildu peļņai. Ja tu tirgo pīrādziņus, ir vērts padomāt arī par karstu kafiju. Ja tev ir autoserviss, varbūt piedāvāt arī automašīnu nomu? Dienas starta jaunie uzņēmēji šajā ziņā nav izņēmums un arī izmanto izdevības padarīt savu piedāvājumu daudzpusīgāku.

Dienas starts: Pašam visu darīt nav jēgas, jāmeklē partneri

Par pareizu darba dalīšanu savos rakstos daudz sprieda jau aizpagājušā gadsimta ekonomikas teorētiķi Kārlis Markss un Frīdrihs Engelss, kurus patlaban vairs īsti neviens gan nelasa. Tajā pašā laikā ideja, ka visu pašam darīt nav jēgas, ir dzīva un noderīga, jo īpaši uzņēmējdarbībā. Koncentrēties nepieciešams uz to, ko vari izdarīt vislabāk, pārējo atstājot sadarbības partneriem. Tā rīkojas arī Dienas starta 2014 dalībnieki.

VIDEO: Dienas Starts: Dzintara pavedienam jauns iepakojums

SIA Ambline ir ģimenes uzņēmums, kurā darbojas arī Edgara mamma Inita Dzalbe, kas auž jau trīsdesmit gadus. Uzņēmums radās tad, kad Edgara tēvs uzzināja par RTU zinātnieces Ingas Lašenko izgudrojumu – dzintara diegiem. Un, tā kā dzintars ir ļoti derīgs, veselīgs un visādi citādi stimulējošs brīnumlīdzeklis, ģimene nolēma šo jauno materiālu izmantot savos ražojumos – šallēs, gultas veļā, lakatos un pirts piederumos. Šobrīd uzņēmumā strādā pieci darbinieki, firma darbojas Ventspilī.

Dienas starts: Jaunā biznesa ''uzvalks un kurpes''

Pirmais iespaids par produktu ir tikpat svarīgs kā pirmais iespaids par cilvēku. Tīras kurpes, izgludināts krekls – gluži tāpat kā uzņēmuma logo, interneta lapa vai produkta iepakojums.

VIDEO: Dienas starts: Rīgas DJ skola uzņem kursantus

SIA Rīgas DJ skola dibināta jauniešu un citu interesentu apmācībai dīdžejošanā. Tāpat skolā notiks praktiskās darbnīcas un lekcijas ar ārvalstu un vietējo DJ dalību. No apmācību procesa brīvajā laikā skola izīrēs tās īpašumā esošo skaņu aparatūru klubiem un pasākumiem. Skolas pasniedzēji ir pieredzējuši Latvijas klubu, radio un festivālu dīdžeji, tiks piesaistīti arī kolēģi no ārvalstīm.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide