Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +6 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 2. aprīlis
Irmgarde, Daiva

Digital Freedom Festival

Digital Freedom Festival: Tehnoloģiskie rīki jāizmanto pozitīvas ietekmes radīšanai

No 14.- 15. novembrim Rīgā pulcējās tehnoloģiju un startup uzņēmēji, eksperti, politikas veidotāji, investori, žurnālisti un studenti no visas pasaules, kuri ikgadējā Digital Freedom Festival ietvaros dalījās ar iedvesmas stāstiem un pieredzi par to, kā tehnoloģijas ietekmē mūsu ikdienu, medijus, biznesu un vidi. Runātāji, kuri uzstājās uz festivāla galvenās - Nākotnes skatuves - vienprātīgi pauda nepieciešamību izmantot tehnoloģiju rīkus un digitālos risinājumus, lai radītu pozitīvu ietekmi gan šobrīd, gan nākamajām paaudzēm visā pasaulē.

Meklēs reģiona labākos startup uzņēmējus

Digital Freedom Festival, turpinot sadarbību ar pasaules vadošo akceleratoru 500 Startups (ASV) un starptautisko uzņēmēju, investoru un mentoru apvienību Rockstart (Nīderlande), aicina sēklas stadijas startup uzņēmumus pieteikties konkursam. Pieteikšanās sacensībām - līdz 18. oktobrim, finālā iekļuvušie uzņēmumi tiks izziņoti 1. novembrī. Lielais fināls - Digital Freedom Festival Investoru dienas ietvaros 15. novembrī.

Digital Freedom Festival 2019 fokusā ilgtspējīga attīstība un ietekme

Apzinoties tehnoloģiju un inovāciju plašās iespējas un globalizācijas ēnas puses, ietekmīgais tehnoloģiju notikums Digital Freedom Festival, kas no 14.-15. novembrim Rīgā pulcēs vairāk nekā 1600 dalībnieku no visas pasaules, šogad aicina ikvienu iesaistīties diskusijā par tehnoloģiju ietekmi uz ilgtspējīgu attīstību, balstoties uz ANO izvirzītajiem ilgtspējīgas attīstības mērķiem 2030. Festivāla fokusā šogad būs cilvēks un tā loma tehnoloģiju laikmetā un galvenās konferences tēmas - nākotnes ekonomika, veselības aprūpes tehnoloģijas, zaļās tehnoloģijas, viedā pārvietošanās un dzīvesstils.

Lidostā Rīga notiks jaunuzņēmumu pieredzes pasākums

Ceturtdien, 29. novembrī, dienu pirms tehnoloģiju, startup, politikas un dzīvesstila festivāla Digital Freedom Festival atklāšanas, Magnetic Latvia biznesa centrā starptautiskajā lidostā Rīga pirmo reizi notiks jaunuzņēmumu pieredzes pasākums Startup Bootcamp powered by Magnetic Latvia, ko organizē Magnetic Latvia sadarbībā ar Digital Freedom Festival.

Digital Freedom Festival izziņo oficiālo programmu

Tehnoloģiju, startup, politikas un dzīvesstila festivāls Digital Freedom Festival, kas no 30. novembrim līdz 1. decembrim notiks Rīgas Latviešu biedrības namā, izsludina oficiālo programmu.

Digital Freedom Festival ietvaros notiks Investoru diena

Šā gada 30. novembrī Digital Freedom Festival ietvaros sadarbībā ar Norvik Banka notiks Investoru diena, kurā investori, korporācijas un startup uzņēmēji dibinās kontaktus sadarbības veidošanai nākotnē.

Meklēs labākos jauno tehnoloģiju startup uzņēmējus

Digital Freedom Festival sadarbībā ar starptautisko uzņēmēju, investoru un mentoru apvienību Rockstart no Nīderlandes rīko konkursu, lai atrastu labākos jauno tehnoloģiju (Emerging Tech[1]) startup uzņēmējus reģionā. Konkursa uzvarētāji iegūs iespēju piedalīties fināla atlases kārtā Eiropas vadošā akceleratora Rockstart programmā Nīderlandē.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide