Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Dita Lūriņa

Izrādes Ķiršu dārzs recenzija. Atbilde jebkuram laikam

Antona Čehova lugas Ķiršu dārzs jauniestudējumā Liepājas teātrī režisore Dita Lūriņa nav aizgājusi prom no Čehova. Citātu, metaforu un vērojumu kopums ir ļāvis atrast izrādei sava veida vispārinājumu, kas atbilst viņas ieteiktajam lugas žanra apzīmējumam "rēgu sonāte"

Aizejošais laikmets

"Pirmo reizi esmu situācijā, kad veidoju izrādi kopā ar aktieriem, kurus nepazīstu. Tā man ir jauna pieredze. Aktieru ansamblis ir kā putna bērni, kas jābaro – ar garīgo maizi. Vajag iedot milzīgi daudz intelektuālās un emocionālās informācijas, lai aktieris varētu sākt strādāt. Un kas ne mazāk svarīgi, viņi ir jāiedvesmo un jāaizrauj ar ideju," saka aktrise un režisore Dita Lūriņa.

Intervija ar Ditu Lūriņu. Tu taču vari

Nacionālā teātra aktrise Dita Lūriņa sāk koncertu maratonu, gaidot Ziemassvētku svētbrīdi, slepenu gadumijas svinēšanas rituālu un pidžamballīti jaunā gada pirmajā dienā

KDi lasi: Tu taču vari

Nacionālā teātra aktrise Dita Lūriņa sāk koncertu maratonu, gaidot Ziemassvētku svētbrīdi, slepenu gadumijas svinēšanas rituālu un pidžamballīti jaunā gada pirmajā dienā

Nacionālā teātra aizvadītās sezonas labākie aktieri - Dita Lūriņa un Uldis Anže

Šodien Latvijas Nacionālais teātris ar aizvadītās sezonas labāko aktieru sveikšanu atklāja savu 95. teātra sezonu. Par pagājušās sezonas labāko aktrisi kļuvusi Dita Lūriņa, kurai pasniegts Elzas Radziņas kulons, savukārt aktierim Uldim Anžem kā pagājušās sezonas labākajam aktierim pasniegts Kārļa Sebra gredzens.

Vecgulbenes muižā notiks koncerts Satikšanās mūzikā

Sestdien, 29. jūnijā, plkst. 19 Vecgulbenes muižas parkā notiks koncerts Satikšanās mūzikā, kurā piedalīsies talantīgi jaunie izpildītāji un jau populāri Latvijas mūziķi un aktieri, pavēstīja koncerta producents Sandis Mohovikovs.

Nacionālais teātris Teātra dienai veltīs uzvedumu Žurka (ne)būs!

Latvijas Nacionālais teātris 24.janvārī sāk biļešu pārdošanu uz marta izrādēm, tajā skaitā trim pirmizrādēm – Oskara Vailda  Sievieti, kura nav uzmanības vērta, leģionāru atcerei veltīto Piemiņas dienu un Teātra dienai veltīto muzikālo uzvedumu Žurka (ne)būs!, vēsta Nacionālā teātra pārstāve Līga Rimšēviča.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide