Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Dziesma

Dziedātājs Aivo Oskis izlaiž jaunu dziesmu un īsteno savu sapni

Dziedātājs Aivo Oskis piepildījis vienu no saviem sapņiem un laidis klajā sevis izlolotu dziesmu Dive Deep. Tā veidota dziedātājam līdz šim neierastā stilā, tāpēc viņš ar nepacietību vēlas nodot šo dziesmu plašākas auditorijas vērtējumam, vēsta Oska pārstāvji.

Miks Dukurs izdod jaunu dziesmu ar Imanta Ziedoņa vārdiem

Dziedātājs Miks Dukurs nācis klajā ar jaunu dziesmu Visbriesmīgāk ir, kad otram sāp, kas tapusi saistībā ar 25.aprīlī Rīgas Kongresu namā iecerēto un dzejniekam Imantam Ziedonim veltīto piemiņas koncertu. Jaunā dziesma, kuras ierakstā piedalījusies arī dziedātāja Paula Dukure, tiks iekļauta arī M.Dukura topošajā albumā.

Britnijas Spīrsas jaunā dziesma tapusi par godu zilajiem vīriņiem

Dziedātāja Britnija Spīrsa nolēmusi sadarboties ar filmas _Smurfs 2 (Smurfi 2) veidotājiem, iedziedot singlu Oh La La_ par godu jaunajai filmai, kurā tiks attēloti zilo vīriņu jeb smurfu ģimenes un ļaunā burvja Gargameļa piedzīvojumi, ziņo aģentūra Reuters.

Igauņu dziesma par braukšanu uz Latviju kļūst par interneta sensāciju

Igauņu pankgrupas Winny Puhh (Vinnijs Pūks) uzstāšanās pasākumā Igaunijas dziesma, dziedot par braukšanu uz Latviju (Dziesmas nosaukums igauņu valodā: Meiecundimees üks Korsakov läks eile Lätti) kļuvusi par interneta sensāciju gan Igaunijā, gan vairākos krievu virtuālajos medijos.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide