Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +1 °C
Daļēji apmācies
Trešdiena, 22. janvāris
Austris

Dzintars

Dzintars pasludināts par maksātnespējīgu

Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesa šodien pasludināja kosmētikas ražotāju a/s Dzintars par maksātnespējīgu un par maksātnespējas procesa administratoru iecēla Jāni Ozoliņu, aģentūrai LETA pavēstīja tiesas pārstāve Viktorija Mežance.

Dzintars gatavs otrai elpai

Kosmētikas ražotājs Dzintars plāno izrāvienu ar jauniem premium produktiem un tiesiskās aizsardzības procesa (TAP) ietvaros būs spiests pārdot īpašumus, trešdien vēsta laikraksts Dienas Bizness.

Modinātājzvans ierēdņiem

Šoruden plašu uzmanību ieguvušais kosmētikas ražotājs Dzintars nesen bija saaicinājis mediju pārstāvjus un uzņēmuma draugus uz grāmatas Dzintara aromāts, kuras autore ir Ksenija Zagorovska un izdevējs – Jumava, atvēršanas svētkiem. Skaidri bija redzams arī stratēģiskais mērķis – parādīt sabiedrībai, ka ar Dzintaru viss kārtībā, neraugoties uz finansiālajām grūtībām un diskusijām, kas saistās ar tiesiskās aizsardzības procesu.

Dzintara pamācītāji

Kosmētikas ražotāja Dzintars biznesa nedienas to sabiedrības daļu, kam nepārprotami šķiet, ka par visu ir jābūt viedoklim, ir polarizējusi.

Saeimas 70% draudzības

Nesen apritēja 500 dienu, kopš 12. Saeima 2014. gada 4. novembrī ķērās pie darba. Šajās 500 dienās deputāti jau paspējuši gan izcelties ar skandāliem un pārkāpumiem, gan pieņēmuši vairākus strīdīgus likumus un apstiprinājuši divas valdības. Nav brīnums, ka par tautas kalpiem ikdienas sarunās un sociālo tīklu ierakstos reti gadās dzirdēt pozitīvus vārdus un uzslavas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide