Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Dzintars

Kosmētika Dzintars ātri atgūst tirgu

Par kādreizējās Latvijas kosmētikas nozares ikonas Dzintars atdzimšanu, atjaunotā uzņēmuma piedāvājumu un nākotnes plāniem Rolanda Pētersona saruna ar H. A. Brieger ražošanas direktori Sņežanu Geijeri.

Atdzimst Dzintars. Uzsvars uz dabiskumu un pieejamību

Mums liels darbs priekšā, taču visi esam ļoti gandarīti par to, ka mums ir iespēja to visu darīt tādā uzņēmumā kā Dzintars. Mums visiem ir degsme, dzirkstele acīs, mēs esam pārliecināti, ka viss izdosies, – intervijā Romānam Meļņikam apliecina Dzintara kosmētikas ražotnes H. A. Brieger vadītāja un līdzīpašniece Anastasija Udalova.

Dzintara stāsts: Tikai ar kvalitāti šodien nepietiek

Tirgus ir augošs un perspektīvs, bet, lai tajā noturētos un panāktu izrāvienu, uzņēmuma vadībai jābūt gatavai pārmaiņām, tā par tiesiskās aizsardzības procesā esošo kosmētikas ražotāju Dzintars teic Dienas aptaujātie eksperti.

Dzintars gatavs otrai elpai

Kosmētikas ražotājs Dzintars plāno izrāvienu ar jauniem premium produktiem un tiesiskās aizsardzības procesa (TAP) ietvaros būs spiests pārdot īpašumus, trešdien vēsta laikraksts Dienas Bizness.

Modinātājzvans ierēdņiem

Šoruden plašu uzmanību ieguvušais kosmētikas ražotājs Dzintars nesen bija saaicinājis mediju pārstāvjus un uzņēmuma draugus uz grāmatas Dzintara aromāts, kuras autore ir Ksenija Zagorovska un izdevējs – Jumava, atvēršanas svētkiem. Skaidri bija redzams arī stratēģiskais mērķis – parādīt sabiedrībai, ka ar Dzintaru viss kārtībā, neraugoties uz finansiālajām grūtībām un diskusijām, kas saistās ar tiesiskās aizsardzības procesu.

Dzintara pamācītāji

Kosmētikas ražotāja Dzintars biznesa nedienas to sabiedrības daļu, kam nepārprotami šķiet, ka par visu ir jābūt viedoklim, ir polarizējusi.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide