Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +10 °C
Daļēji apmācies
Otrdiena, 7. aprīlis
Helmuts, Zina, Zinaīda

Eiropadome

Tusks nekandidēs uz Polijas prezidenta amatu

Pašreizējais Eiropadomes prezidents Donalds Tusks otrdien paziņojis, ka pēc savu pilnvaru termiņa beigām nekandidēs Polijas prezidenta vēlēšanās, jo kopš atrašanās premjerministra amatā viņam palikusi pārlieku liela "bagāža".

Tusks pieprasa Džonsonam detalizētu Brexit plānu

Eiropadomes prezidents Donalds Tusks trešdien apsveicis Borisu Džonsonu ar stāšanos Lielbritānijas premjerministra amatā, taču nekavējoties pieprasījis, lai Brisele tiktu iepazīstināta ar detalizētu Brexit plānu.

Tusks: Brexit turpinājuma nebūs

Lai arī Lielbritānijas lēmums izstāties no Eiropas Savienības (ES) jeb tā dēvētais Brexit ir nopietns gadījums ar būtisku ietekmi, šāds atgadījums netiks atkārtots, piektdien paziņoja Eiropadomes prezidents Donalds Tusks.

Tusks dalībvalstīm nodod pārskatīto vienošanās projektu ar Turciju

Eiropadomes prezidents Donalds Tusks piektdien nodevis Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu līderiem pārskatīto vienošanās projektu ar Turciju, kura mērķis ir apturēt nelegālo imigrantu plūsmu pār Egejas jūru, aģentūrai AFP pavēstīja kāda ES amatpersona.

Kamerons panāk vienošanos par ES reformām

Pēc smagām sarunām Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu līderi piektdien beidzot panākuši vienošanos par Lielbritānijas premjerministra Deivida Kamerona pieprasītajām bloka reformām.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide