Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +17 °C
Skaidrs
Ceturtdiena, 23. maijs
Leontīne, Ligija, Lonija, Leokādija

Eiropas kultūras galvaspilsēta

Tartu 2024 aicina būt atvērtiem un ļauties skūpstiem Eirovīzijas hitu pavadījumā

Sestdien, 18. maijā, Tartu ir gaidāms viens no 2024. gada Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas spilgtākajiem notikumiem – koncertuzvedumā Kissing Tartu tiks atzīmēta Igaunijas dalības Eirovīzijas dziesmu konkursā 30. gadadiena. Šovs noslēgsies ar kopīgu skūpstu pilsētas Rātslaukumā – akcijā aicināti piedalīties visi interesenti

Liepāja ir gatava kļūt par Eiropas kultūras meku

Cilvēku plūsma jebkurai pilsētai ir vitāla nepieciešamība, lai veicinātu ekonomikas un konkurētspējas izaugsmi. Liepāja ir valstspilsēta, kuru apmeklē ļoti daudz tūristu. Jaunākie statistikas dati liecina, ka 2023. gadā Liepājas naktsmītnēs apkalpots līdz šim vēsturiski visvairāk tūristu. Viesu skaits no citām Latvijas pilsētām Liepājā pērn ir pieaudzis par 13,1 %, bet ārvalstu tūristu skaits – par 3,7 %. Tas ir ļoti labs rādītājs, kas apliecina, ka līdzšinējās darbības tūristu piesaistei ir bijušas veiksmīgas.

Starptautiskais forums Kultūras kompass šogad pētīs kultūras mobilitātes izaicinājumus

Forums Kultūras kompass (Kultuurikompass) šogad pulcēs vadošos kultūras pasākumu organizatorus, radošus cilvēkus un politikas veidotājus no visas Eiropas Igaunijas pilsētā Tartu, kas saņēma godpilno Eiropas kultūras galvaspilsētas 2024 statusu, lai kopā apspriestu un risinātu problēmas, kuras šobrīd kavē starptautisko kultūras apmaiņu.

Daugavpils pieteikuma Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 konkursam izstrādes komanda nodibina biedrību Cita Daugavpils

Daugavpils pieteikuma Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 konkursam izstrādes komanda ir nodibinājusi biedrību Cita Daugavpils, lai atbalstītu Daugavpils 2027 pieteikumā Kopīga valoda: meklēt, radīt, runāt iekļauto iniciatīvu ieviešanu un veicinātu iesāktos pārmaiņu procesus sabiedrībā. Biedrība ir apņēmusies darboties, lai Daugavpils kļūtu par pilsētu ar pilsonisku šodienu un cerīgu nākotni.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide