Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ezeri

Grasās atkal atvērt Juglas ezeru kuģošanai

Rīgas domes Mājokļu vides komiteja šodien atbalstīja Juglas ezera apsaimniekošanas noteikumu atcelšanu, kā rezultātā varētu tikt likvidēts vairāk nekā 17 gadus spēkā esošais aizliegums ezerā izmantot kuģošanas līdzekļus. Noteikumi zaudēs spēku tad, ja domnieki šo lēmumu atbalstīs nākamajā nedēļā gaidāmajā Rīgas domes sēdē.

Grupa Ezeri dosies koncerttūrē pa Latviju

Grupa Ezeri pavasarī dosies Latvijas koncerttūrē, kurā klausītājiem būs iespēja dzirdēt grupas debijas albuma Ogle skaistākos skaņdarbus, informēja grupas pārstāve Līna Birzaka-Prikule.

Saglabāsies zems ūdens līmenis upēs un ezeros

Mazūdens periods upēs un ezeros, kas Latvijā ieildzis jau kopš jūnija, pārskatāmā periodā nebeigsies, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra hidrologi.

Ezerus apdraud spoku tīkli

Gaujas Nacionālā parka ilggadējais inspektors Māris Mitrevics, tautā saukts par Mitro, reiz izteicās, ka maluzvejnieki piekopj savu kaifu. Iespējams, tieši tas ir iemesls, kādēļ viņi izvēlas iet šo nelegālo ceļu. Tomēr tīra un sakārtota ekosistēma, droša vide kā cilvēkiem, tā zivīm ir iemesli, kādēļ maluzvejniecība aktīvi tiek ierobežota.

Sapropelis - dabas bagātība, kas var noderēt biznesam

Tas bija pirms vairākiem gadu desmitiem, kad Ogres Trikotāžas kombināta darbiniekiem tika izveidota speciāla dziednīca un piešķirta iespēja pēc darba relaksēties desmit spēcinošās, labsajūtu veicinošās Ogres apkaimes ezeros iegūtā sapropeļa vannās. Vai būtu daudz tādu, kuri no šādas iespējas atteiktos mūsdienās?

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide