Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Fonds Viegli

Londonā notiks Imantam Ziedonim veltīti pasākumi

Londonas grāmatu tirgū, kas norisināsies no 10. līdz 12. aprīlim, Fonds Viegli kopā ar Imanta Ziedoņa muzeju prezentēs pirmo Ziedoņa dzejas izdevumu angļu valodā – grāmatu The 1001st Blakish-Blue Night un uzstāsies ar lekciju Radīts Latvijā: Imants Ziedonis kā brīvības, prieka un radošuma simbols, kā arī notiks trīs koncerti, kuros piedalīsies fonda mūziķi un draugi, informēja Fonda Viegli pārstāve Elizabete Lazda.

Izspēlēti ielūgumi uz fonda Viegli Ziemassvētku koncertu

Piektdien plkst.12 noslēdzies konkurss, kurā tika izspēlēti divi ielūgumi, katrs divām personām, uz fonda Viegli Ziemassvētku koncertu Mēs skaitījām un nonācām pie Viena svētdien, 18.decembrī, plkst.13 Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā.

Ziedoņa muzeja aicina uz Ziemassvētku ieskaņas koncertiem

Imanta Ziedoņa muzejs aicina uz ikgadējiem fonda Viegli Ziemassvētku ieskaņas koncertiem Mēs skaitījām un nonācām pie Viena, kas jau sesto gadu norisināsies Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā, Rīgā, pavēstīja pasākuma pārstāve Kristīne Tjarve.

Iznākusi Imanta Ziedoņa dzejas izlase Es skaitīju un nonācu pie Viena

Fonds Viegli laidis klajā Imanta Ziedoņa dzejas krājumu Es skaitīju un nonācu pie Viena, kas pirmo reizi izdots pirms 20 gadiem. Pārizdotajā dzejas krājumā Ziedoņa dzeju papildina dzejnieka Jāņa Rokpeļņa un mācītāja Induļa Paiča ievadvārdi, kā arī mācītāja Jura Rubeņa sprediķis Imanta Ziedoņa bērēs, kas grāmatā iekļauts pēcvārda vietā.

Ziedoņa pakāpē

Ināras Kehres vārdos jūtama atbildība gan pret Imantam Ziedonim dotajiem solījumiem, gan Latvijas sabiedrību. Liekas, esam labās rokās, jo arī Ināra uzskata, ka pienācis laiks beigt muļļāties.

Ziedoņa muzejs sāk brīvdabas kino vakaru sezonu

No 29. jūlija līdz 9. septembrim Ziedoņa muzejā Murjāņos būs iespēja baudīt brīvdabas kino. Katru piektdienu plkst. 20 Dzirnakmeņu pagalmā skatītāji varēs novērtēt latviešu režisoru jaunākās filmas, kuras papildinās īpašie viesi – filmu aktieri un režisori, informē fonda Viegli pārstāve Kristīne Tjarve.

Nākotne robotiem

Laiks Ziedonim balvai nominētais jaunais pētnieks Kārlis Berkolds (24) netic, ka mašīnas pārņems pasauli, māca skolēniem, kā konstruēt robotus, un brīvajā laikā labprāt rušinās savā dārzā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide