Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas

Galda spēles

Galda spēles, apgūstot matemātiku

Kā palīdzēt bērnam ar eksakto zinātņu, piemēram, matemātikas, apguvi? Ja matemātikai pieiet radoši, to ir vieglāk uztvert.

Latvijā notiks pirmais starptautiskais turnīrs galda futbolā

No 13. – 15.septembrim Latvijā pirmo reizi norisināsies starptautiskais galda futbola turnīrs – Latvian Open Pro Tour, kurā piedalīsies dažādu līmeņu dalībnieki no Krievijas, Polijas, Vācijas, Francijas, Lielbritānijas, ASV, Lietuvas, Igaunijas Latvijas un citām valstīm - kopsummā ap 100 dalībniekiem. Īpašs notikums būs arī pasaules otrā labākā galda futbolista – Roberta Atha ierašanās Latvijā un spēle pret mūsu labākajiem sportistiem, informē rīkotāji. 

Vairāk spēlē "lielie puikas"

Kā pretstats sociālo tīklu invāzijai mūsu dzīvē uzplaukumu piedzīvo kaut kas tik arhaisks kā galda spēles, kur cilvēki meklē pavisam īstus, nevis virtuālus domubiedrus.Laikā, kad aizvien mazāk procesos ar ārpasauli ir nepieciešama fiziska klātbūtne, cilvēki tomēr tiecas meklēt ieganstus, lai kopā pavadītu laiku arī fiziski - kā citādi skaidrot spējo galda spēļu popularitāti, kas jau labu brīdi vairs nav tikai kautrīgu gīku aizraušanās? Vēl gadsimta sākumā plauka un zēla interneta saloni, kas pulcēja tūkstošiem datorspēļu dāvātās spriedzes atkarīgu pusaugu zēnu, tagad šis ir tas brīdis, kad savu zelta laikmetu piedzīvo galda spēles.

Skolotāj, uzspēlēsim Elektriķus?

Kāpēc sarežģītas lietas nevarētu apgūt vienkāršā formā? Un kāpēc gan skolā neizmantot cilvēkam raksturīgo patiku pret spēlēšanos - līdzīgi, kā tas tiek darīts biznesā, kur uzņēmējdarbības prasmes nereti tiek apgūtas spēlēs un simulācijās?

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide