Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Gunārs Binde

Sanktpēterburgā atklāj fotomākslinieka Gunāra Bindes izstādi

4. aprīlī Sanktpēterburgā mākslas galerijā Rachmaninov dvorik tika atklāta pazīstamā Latvijas fotomākslinieka Gunāra Bindes darbu izstāde.Atklāšanas uzrunā Latvijas ģenerālkonsuls Aivars Groza uzsvēra, ka Gunārs Binde ir viens no vadošajiem sava žanra fotomāksliniekiem ne tikai Latvijā un Austrumeiropā, bet arī ieguvis atzinību visā pasaulē.

Latio izdod melnbaltās fotogrāfijas kalendāru ar Gunāra Bindes darbiem

22.decembrī Latvijas Fotogrāfijas muzejā nekustamā īpašuma uzņēmums Latio prezentēja melnbaltās fotogrāfijas kalendāru 2012.gadam Gunāra Bindes fotogrāfiju kolekcija, portālu Diena.lv informē Latio pārstāvis Roberts Kārkliņš.Latio valdes priekšsēdētājs Edgars Šīns stāsta: „Latio melnbaltās fotogrāfijas kalendārs iepriekšējos gados bijis daudzveidīgs savā saturā un formā.

Latvijas Fotogrāfijas muzejā skatāma Gunāra Bindes privātkolekcijas izstāde

No 15. decembra līdz 29. janvārim Latvijas Fotogrāfijas muzeja abos stāvos apskatāma Gunāra Bindes privātkolekcijas izstāde ar aptuveni 70 dažādu autoru fotogrāfijām, atklājot ievērojamo latviešu fotogrāfu Gunāru Bindi no cita skatu punkta - kā kolekcionāru.Izstādē iekļautie darbi Gunāra Bindes īpašumā nonākuši kā dāvinājums no kolekcionāram personīgi pazīstamiem un satiktiem šo darbu autoriem, portālam Diena.

Valmieras teātrī skatāma Gunāra Bindes un Jura Kmina fotogrāfiju izstāde Krodera teātris

No 10. septembra līdz 30. novembrim Valmieras Drāmas teātrī uz izstāžu Laipas apskatāma fotomākslinieku Gunāra Bindes un Jura Kmina fotogrāfiju izstāde Krodera teātris, portālam Diena.lv pavēstīja Valmieras Drāmas teātra mārketinga daļas pārstāvji.Oļģertam Kroderam (1921) veltītajā jubilejas izstādē Latvijā pazīstamais fotogrāfs G.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide